Какво да си поръчам от Китай?

  • 543
  • 5
Момичета помагайте.Мъжа ми заминава началото на януари за 10 дена.Знам ,че техниката е най- евтина,но не се сещам за нещо ,което да ми трябва.Тази година Дядо Коледа  забрави за мен,та затова на мъжа ми няма да му се размине.Та ако можете давайте идеи за мен и децата.  bouquet
Виж целия пост
# 1
Родителите ми бяха на почивка в Китай лятото... Да ти кажа нищо интересно не донесоха... сувенири. Спортни дрешки имало не лоши и евтинки. А за техника... незнам. То пък каква техника ще мъкне човека от толкова далече по самолетите.
Виж целия пост
# 2
Никси аз имах в предвит лап топ, или някаква дребна техника. Laughing
Виж целия пост
# 3
Лап топ, хубаво, ама това означава, че купуваш нещо без гаранция Confused То и зависи колко по-евтино може да се намери, ама по-добре си го купи от тук. Но иначе нещо дребно може би е хитро да се вземе от там. Успех и дано получиш хубав подарък Hug
Виж целия пост
# 4
Преди известно време чичо ми посети Китай. Въпреки многото поръчки, нищо не ни донесе, не му се рискуваше нито с качеството, нито с гаранцията. Е, донесе ни много сувенири, ветрила и подобни дреболии  Laughing
Виж целия пост
# 5
И нашия кум беше преди месец в Шанхай.Каза 4е дрешките били доста евтини.особено на детето им доста хубави неща беше днесъл. А за техниката каза 4е е скъпа.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия