Защо се ми се поду сливица след инвитро?

  • 652
  • 5
 newsm78Преди няколко месеца правих инвитро. Опитът беше неуспешен, но това което наистина ме притеснява е, че още на следващия ден след трансфера ми се поду ужасно лявата сливица. Боледувала съм от ангини досега, но такава голяма подутина не е имало. От бузата ми стърчеше подутина колкото топче за пинг-понг. През цялото време спях и ми се гадеше. И до днес не ми дава мира тази подутина, защото някъде четох, че ако след престой в клиника се разболееш от ангина, е резултат от вътреболнична инфекция. Вярно ли е това?
Виж целия пост
# 1
Ти как разбра че е сливица? По-скоро е лимфен възел. Или слюнчеста жлеза.
Виж целия пост
# 2
Трябвало е веднага да потърсиш лекарска помощ, за да се установи каква е тази подутина и да се вземат съответните мерки. И на мен ми звучи странно обяснението ти за сливица, стърчаща от бузата ти?
Сигурна съм, че в клиниките, в които се извършва инвитро процедура хигиената е на ниво и се внимава много в това отношение; до сега не е имало случай на оплакване - поне аз не съм чела. Явно се притесняваш, че това е причината за неуспеха - задължително го обсъди с лекаря си, когато се видите следващия път. А имаше ли температура?
Виж целия пост
# 3
Аз при една от процедурите получих подуване на слюнчестата жлеза, която е в пряка връзка с яйчниците, които също са жлези и мисля, че това е причината.
Виж целия пост
# 4
Споделих с лекаря, които ми прави инвитрото, но той просто смени темата без коментар. Прави сте, че не съм сигурна какво точно беше подуто, защото се появи още на следващия ден и изчезна след няколко дни. Беше адски болезнено и голямо. Не съм ходила при друг лекар, защото по това време толкова много ми се спеше, че едвам мърдах.
Виж целия пост
# 5
Колкото и странно да прозвучи след инвитро не можех да стана от леглото една седмица.Най-вероятно ми бяха засегнали нервни окончания, защото ми се извиваха жили от главата до петите. Имах чувството, че ще умра. Дори едва дишах, тъй като ак поемех повече въздух ме болеше много повече. Вярвам, че и твоя случай е подобен и всичко ще мине от самосебе си. Успех.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия