Силни болки в окото

  • 2 109
  • 6
Брат ми се мъчи от лятото- окото жестоко го боли, зачервено и подуто е, едвам го държи отворено. Непрекъснато ходи по лекари, но никой не може да му постави диагноза и съответно- лечение (сега ходи в някаква японска болница, но на Коледа като бяхме заедно той не можа да стане от леглото). А положението се влошава. Аз се притеснявам все повече. Приемам съвети.
Виж целия пост
# 1
Явно му трябва добър офталмолог, но за София не мога да ти помогна, вижм, в Пловдив познавам страхотен специалист...
Други изследвания може би също трябва да се направят...
Желая ви успех скоро, дано се разбере къде е проблемът!
Виж целия пост
# 2
Мерси, .:.Stef.:. Правят му изследвания, но нищо не откриват... вече 5 месеца Rolling Eyes
Виж целия пост
# 3
Трябваше да пусна тема за да се уточни диагнозата Laughing Днес са разбрали, че това е стафилококова инфекция. Започнали са да му слагат ваксини.
Виж целия пост
# 4
Радвам се, че са го изяснили най-накрая Grinning
Да се оправя бързо братчето Hug
Виж целия пост
# 5
Мерси, .:.Stef.:.   Hug
Изненада ме лечението на тази инфекция- трябва да му сложат 13 ваксини (8 от които били тежки). Другият вариант е няколко месеца да пие антибиотик Rolling Eyes
И другото- казват, че инфекцията вероятно е още от родилния дом (брат ми сега е на 26!) Shocked
Виж целия пост
# 6
Много ваксини за това Tired Аз не знаех, че може толкова дълго да присъстват в организма, без да се проявят...
Явно така се лекува..., добре че поне са му открили какво го мъчи, та да го оправят.
Важното е да има оправия Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия