Колко дечица искате да имате?

  • 10 661
  • 341

Анкета

Ако приемем че разполагате с достатъчно средства, колко дечица бихте искали да имате?

Опции:

Бих искала да публикувам тази анкета защото по мои наблюдения все повече българи искат да имат повече деца; но дали действително е така ще разберем от тази анкета. предварително благодаря на всички които гласуват.... Peace
Виж целия пост
# 1
Имам три. Искам да имам още. Но не в България.  family6
Виж целия пост
# 2
Искам да имам три,а защо не  и повче  Wink
Виж целия пост
# 3
Имам син на 10 песеца, но искаме да имаме две деца, но с по-голяма разлика поне 5-6 години.
Виж целия пост
# 4
molestosa,
как се справяш с гледането на три дечица? много ли е трудно и имаш ли си помощници - а самите дечица как възприемат новия член на семейството... newsm78
Виж целия пост
# 5
Имам две,искам три,но поне след около 10 години.
Виж целия пост
# 6
Много бих искала да имам три деца. Засега обаче преценявам реалните си възможности за две. Но ще гласувам, че искам да имам три деца.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 7
За искане- искам 5. Но май ще си остана с 2. Тъкмо поотраснаха и започнах пак да се чувствам човек... не ми се затваря пак вкъщи.
Виж целия пост
# 8
Две дечица.
Виж целия пост
# 9
Винаги съм искала да имам поне три-засега имам две,и смятам в скоро време да осъществя намеренията си-нямаме финансови пробеми и нищо не ми пречи-децата са най-голямото богатство,те са единственото нещо,в което намирам истински смисъл.  bouquet                            Heart EyesДЖУЛИ-07.01.2003    Heart EyesГАБИ-29.12.2003
Виж целия пост
# 10
искам две деца,но незнам за момента дали ще се навия на второ Wink
Виж целия пост
# 11
Искам поне 2,но най-вероятно ще си останем с 1.
Виж целия пост
# 12
Гласувах за 3, но май ще си остана с 1  Sad
Виж целия пост
# 13
Засега имам 2, но някой ден, живот и здраве, знам, че ще имам и трето Whistling
Твърде е възможно, дори и да го осиновиме Peace
Виж целия пост
# 14
искам три, но ще се постарая да остана с две
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия