Спирала - Lancome Fatale или Clarins за обем?

  • 2 723
  • 10
Комплекта на Clarins e спирала за обем, разгримиращ лосион за очи и гел за околоочния контур, а на Lancome - спирала Fatale, мини черен молив за очи и разгримиращ лосион за очи. Чудя се кой от двата комплекта да си взема. Ако някой ги е ползвал да сподели мнение.
Виж целия пост
# 1
един глас за Ланком Peace
Виж целия пост
# 2
още един глас за Ланком,
ама и Кларинс не са лоши newsm78
Виж целия пост
# 3
Спиралите на Ланком са хипоалергични. Тази е нова и нямам впечатления от нея,защо не отидеш направо да ги пробваш в някой магазин? Надали има някой, който да е ползвал и двете спирали...Кларенс не ги следя, но тази на ланком е нова. На Кларенс не съм ползвала никаква декоративна козметика и нямам  мнение.
Виж целия пост
# 4
Вземи си Ланком.
Виж целия пост
# 5
Имам точно тази спирала на Ланком и държа да те предупредя, че се слага по-особено, иначе рискуваш да се омажеш ужасно (няколко пъти ми се е случвало). Сега вече свикнах и започна да ми харесва. Моят съвет е, понеже четката на спиралата представлява нещо като 3 гребенчета, да нанасяш първо с едно от гребенчетата, без да въртиш много, спиралата напластява доста силно. Трудно ми е да обясня, непременно пробвай първо от тестер, защото може да не ти допадне.  Peace 
Виж целия пост
# 6
На Ланком са най-добрите спирали.На мен онзи ден ми дадоха тестер на новата им -Фатал.Снощи я пробвах и по мое впечатление е доста по добра от Хипноус/предишната им/Наистина придава страхотен обем.
Шанел също имат много хубава спирала за обем.................трябва да видя как се казваше.Аз лично поставям нея на първо място.
За другата за която питаш ,незнам ,нямам наблюдения.Най-лесно е да си вземеш тестер/дори стига за около 7-8 пъти/
Сега видях .Тази на Шанел се казва Inimitable лично аз на този етап са най-доволна от нея.Мойта е черна...............Имаше в тъмно кафяво и синьо май..... Laughing
Виж целия пост
# 7
Определено Ланком. Peace
Виж целия пост
# 8
На Ланком са най-добрите спирали.На мен онзи ден ми дадоха тестер на новата им -Фатал.Снощи я пробвах и по мое впечатление е доста по добра от Хипноус/предишната им/Наистина придава страхотен обем.
Шанел също имат много хубава спирала за обем.................трябва да видя как се казваше.Аз лично поставям нея на първо място.
За другата за която питаш ,незнам ,нямам наблюдения.Най-лесно е да си вземеш тестер/дори стига за около 7-8 пъти/
Сега видях .Тази на Шанел се казва Inimitable лично аз на този етап са най-доволна от нея.Мойта е черна...............Имаше в тъмно кафяво и синьо май..... Laughing
А откъде може да се вземе такъв "тестер"? newsm78
Виж целия пост
# 9
A колко парички струва този комплект н а Ланком?
Виж целия пост
# 10
В коледния каталог на бюти зон е 45лв. Сигурно от утре ще е малко по-скъпа. А тази на Clarins струва: 69лв./ ваш за: 46лв.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия