За кашите лека нощ

  • 1 298
  • 16
Милички,

колко често може да давам кашите лека нощ? Моя беок отказа млякото, яде само на закуска като попара.На кухня сме но рядко си изяжда десертите и само чрез тези каши лека нощ си наваксва млякото? Но незнам може ли да му навредя като му ги давам всяка вечер?
Виж целия пост
# 1
Аз давам всяка вечер. Ако дам само АМ, без значение колко много е пил, огладнява и се събужда отново в 2-3 часа през ноща.
Първия път когато му дадох такава каша спа до 8.30 сутринта!
Понякога се случва да яде 2 пъти на ден каша - сутрин и вечер, но не е подпухнало или дебело бебе.
Виж целия пост
# 2
Аз редувам каша-кисело мляко с бисквита-друг вид каша-супичка, според каквото имам.  chef
Виж целия пост
# 3
А колко е голям бебока?Дъщеря ми на 11месеца също отказа вечерното мляко и искам не искам трябваше да и давам други неща.
Виж целия пост
# 4
бебчо е на 1,1 година. НО ми отказа млякото още на 11 месеца.
Виж целия пост
# 5
Моето дете яде каша лека нощ от 4 месец.всяка ве4ер. нищо й няма 3 месеца ве4е
Виж целия пост
# 6
и ние хапваме редовно много ги обича а АМ отказахме още на 10 м. пък не съм видяла по различна реакция на стомахчето или нещо такова Simple Smile
Виж целия пост
# 7
А коя марка са най - хубави, защото всички имат такива каши и се колебая от коя марка да взема?
Виж целия пост
# 8
А пък ние въобще неможем да се наядем с такива каши.Затова вечер си пийваме млекцето  Wink
Виж целия пост
# 9
И по  каши на ден да даваш нищо няма да му стане. Wink Peace

А коя марка са най - хубави, защото всички имат такива каши и се колебая от коя марка да взема?

Хипп Peace
И на Ганчев са хубави, но не чак толкова колкото тези на Хипп.
Виж целия пост
# 10
Може, особено като детенце не пие мляко !!! Нищо няма да му стане !
Виж целия пост
# 11
най-добри са на милупа и алете
Виж целия пост
# 12
Може, особено като детенце не пие мляко !!! Нищо няма да му стане !
Така е, давай спокойно!
Виж целия пост
# 13
аз пък не мисля, че каша с какао е за "лека нощ"  Confused
Виж целия пост
# 14
аз пък не мисля, че каша с какао е за "лека нощ"  Confused

Мда, и аз така мисля.


А кисело мляко с бисквита не иска ли детето ? Като следобедна закуска може да се дава или като сутрешна. Да се редува с попарката. А айрян предлагала ли си ?
Направи грис, мляко с ориз-като закуски, сутрешни или следобедни.
Прибавяй сирене в храната  Peace

Не е хубаво да свиква да яде каши вечер, трябва да яде манджички и супички. Иначе като свикне така с хубавите кашички, после може в чудо да се види майката
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия