Изтощават ли мимолетните връзки или зареждат?

  • 1 161
  • 14
Според вас как е? Трябва ли да има граница или да гребеш с пълни шепи? Трябвал и да имаш угризения ако обекта на флирта-приключение е обвързан независимо как, пък и да не е. Къде се хаби повече човек - в случайните секс връзки или когато има вече и чувства някакви? Не е ли по-добре за миг да вземеш и дадеш и да си тръгнеш , отколкото да има после наранени чувства!? А дано разбрахте! Laughing
Виж целия пост
# 1
Зависи от мотивацията. Ако го правиш вместо болкоуспокояващо, за да забравиш за миг, че някой друг те е наранил, или пък за да му го върнеш - изтощават. Ако го правиш само за себе си, за да си доставиш удоволствие - зареждат. При всички положения ако има чувства, се хабиш повече.
Виж целия пост
# 2
Няма еднозначен отговор на всичките ти въпроси, зависи от ситуацията.
ЗА гребането с пълни шепи съм.
Против връзките с обвързани мъже.
Хабиш се повече , когато има любов Crazy.
Случайните връзки зареждат, но не помагат да забравиш  Stop
Виж целия пост
# 3
Радвам се, че темите ти стават позитивни. Това е добре, само така.  Wink
Виж целия пост
# 4
Не търся забрава в мимолетното .
Там няма да я намеря.
Нито лек.
Притеснява ме,че почна да ми харесва и не искам да променям това! Embarassed
Виж целия пост
# 5
Изобщо не виждам защо ти се налага да го променяш, поне на този етап.
Като му дойде времето тогава ще спреш.

Виж целия пост
# 6
М- да .....
Това питане към обвързаните сериозно майки, образцови домакини ли е или ? ..... newsm78
Да знам дали да отговарям, де  Wink
Виж целия пост
# 7
М- да .....
Това питане към обвързаните сериозно майки, образцови домакини ли е или ? ..... newsm78
Да знам дали да отговарям, де  Wink



Определено не като майка  Mr. Green
Виж целия пост
# 8
Пухи, хич да не се замисляш изтощавали ли...бла-бла. Секс му е майката на изгонване на депресията, да не звуча като Лиска, но смисълът е този  Mr. Green
Виж целия пост
# 9
Пухи, хич да не се замисляш изтощавали ли...бла-бла. Секс му е майката на изгонване на депресията, да не звуча като Лиска, но смисълът е този  Mr. Green

как ехото заглъхва, хихихихихи,
сори за пунктуацията, ама пиша
на някаква странна клавиатура
и не мога да намирам буквите,

дафодилска, права си, ша знайш

обаче

пухи, щом ти харесва, значи всичко
е наред, щом се налага да мислиш,
не е наред, питай кака да те отрака


Виж целия пост
# 10
Мен ме изтощават...Преди време след няколко подобни (в които, разбира се, се мамех, че може да имаме бъдеще) се чувствах като парцал... Tired
Виж целия пост
# 11
 В мимолетните връзки има толкова предимства и недостатъци, колкото има и в дълготрайните. В различни етапи от живота си съм предпочитала или едните или другите. Не се чувсвам нито изхабена - нито за изхвърляне. С времето просто се менят приоритетите.
Виж целия пост
# 12
 Зависи от мен самата,
от това какво искам и търся,
какво мога да понеса,
мога ли въобще да понеса мимолетна връзка?!?!
Аз не мога.
Ще ми подейства зле, знам си го.
Чувствам се безкрайно уютно и сладко в продължителната си връзка.
Виж целия пост
# 13
Ако има  чувства се хабиш и те  боли, и се изтощаваш,и те  боли глава,и мислиш ли мислиш, колкото и да се правиш на  непукист.За мен е просто и ясно това...без много  философии.
Виж целия пост
# 14
Не търся забрава в мимолетното .
Там няма да я намеря.
Нито лек.
Притеснява ме,че почна да ми харесва и не искам да променям това! Embarassed


Ако нещо те кара да се чувстваш добе, защо трябва да го спираш? Важното е да можеш да спреш, когато усетиш, че пречи. newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия