Боли ме ухото :(

  • 1 345
  • 5
Моля споделете как да се справя.слагах капки но е същата работа,ако някой знае лек да казва Praynig
Благодаря ви
Виж целия пост
# 1
Ами явно има някакъв вирус с болки в ушите. У нас всички го изкарахме. На мен ми мина от капките. Ти какви пробва?
Виж целия пост
# 2
Само капки Отипакс, нищо друго не ни помага на нашето семейство при болка в ушите.
Виж целия пост
# 3
аз слагах Берлицетин...капки за уши,снощи не можах да спя ужасно е сега ще пробвам тези Отипакс
Дано помогнат че не се траее ooooh!
Виж целия пост
# 4
аз слагах Берлицетин...капки за уши,...

Щом Берлицетин-а не те е успокоил, не очаквай, че Отипакс-а ще го направи. 1-вите капки са лок. АБ.
Мен ако питаш, бягай на УНГ лекар и хич не се самолекувай. Нека той да ти назначи ефективно лечение. До тогава можеш да си топлиш хавл. кърпи с ютия и да си ги слагаш на ухото и пии аналгин (на таблети или течен) за успокояване на болката.
Виж целия пост
# 5
Доколкото знам, капки за учи не се слагат самоволно, а само по лекарско предписание, защото не се знае какъв точно е проблемът. За моментно успокояване на болката се слага тампонче памук, напоено (и добре изцедено) в затоплена мазнина. Аз при простуда имам силни болки в едното уше, като си направя така два три пъти, болките отшумяват.
Но така или иначе си пробвала капки, отиди на лекар, да се види какво точно има.
Бързо оздравяване.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия