Орифлейм - 5

  • 14 048
  • 318
старата тема
Виж целия пост
# 1
каталог ЯНУАРИ
Виж целия пост
# 2
я аз тук да питам как ползвате крема за бюст? Peace
Виж целия пост
# 3
Запис в новата тема  Peace
Виж целия пост
# 4
я аз тук да питам как ползвате крема за бюст? Peace

Всеки ден с кръгообразни движения и нагоре по посока шията! Peace
Виж целия пост
# 5
В януарския каталог перлите на Gordani Gold са на снимката в старата опаковка с отделно капаче и без огледалце.
Момичета някой знае ли дали действително така ще се предлагат.  newsm78
 
В същност ако разбирам правилно това са някакви други перли като цвят имам предвид понеже пише многоцветни.
Виж целия пост
# 6
ако гледаш 20 стр - това са блестящите перли, иначе на страницата на Джордани са си новите  Wink
Виж целия пост
# 7
ако гледаш 20 стр - това са блестящите перли, иначе на страницата на Джордани са си новите  Wink

Верно наистина аз съм се заблудила нещо за блестящите става въпрос да. Благодаря ти.
Значи блестящите се предлагат в тази кутийка без огледалце все още?
Виж целия пост
# 8
да се похваля - самоподарих си за Коледа сребърният Джордани и много ми харесва, сравнително траен е, доволна съм  Party
от януарския каталог съм си поръчала от зодиакалните сенки, дано са хубави  Praynig
Виж целия пост
# 9
ако гледаш 20 стр - това са блестящите перли, иначе на страницата на Джордани са си новите  Wink

Верно наистина аз съм се заблудила нещо за блестящите става въпрос да. Благодаря ти.
Значи блестящите се предлагат в тази кутийка без огледалце все още?
точно така, правилно се ориентираш, а иначе за новите вече се предлагат и пълнители Peace
Виж целия пост
# 10
я аз тук да питам как ползвате крема за бюст? Peace

Всеки ден с кръгообразни движения и нагоре по посока шията! Peace
благодаря и аз така смятах Embarassed
Виж целия пост
# 11
да се похваля - самоподарих си за Коледа сребърният Джордани и много ми харесва, сравнително траен е, доволна съм  Party


И аз съм много доволна от него Peace и течния блясък на Джордани също много ми харесва.
Виж целия пост
# 12
Някой ползвал ли е овлажняващият тоник (Comfort hydrating toner) на 12 стр?  newsm78
Виж целия пост
# 13
Аз го ползвам и съм много доволна! Peace
Виж целия пост
# 14
Аз го ползвам и съм много доволна! Peace

  bouquet Радвам се, че вече си го поръчах. Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия