ДО СТУДЕНТКИТЕ ОТ ФОРУМА

  • 1 143
  • 10
Здравйте!
Имам следното питане: някоя от Вас ползвала ли е услугите на фирми, които с/у заплащане, пишат курсови работи, казуси, реферати и др.
Ако някой може да ми услужи с информация, много ще се радвам!
   Laughing
Виж целия пост
# 1
Не. Честно казано - нямам им доверие. Ползвала съм материали от интернет за писането на моите, но то кой не е, то интернетът си стана една библиотека, в която просто по-лесно търсиш newsm78... Rolling Eyes Един приятел казваше даже - "Благодаря на интернет, че ми изкара висшето образование".
Но виж, мъжът ми написа няколко курсови работи по някакво програмиране и му ги платиха, значи явно има хора, които ползват такива услуги. Не знам обаче накъде да те насоча, както казах - нямам доверие.
Виж целия пост
# 2
Права си, че не може да се има доверие на 100%, но в случая съм страшно затруднена и ми трябва подобнса помощ.   Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Да, аз съм ползвала. Честно казано рефератът съдържаше това, което аз сама бях намерила из нета. Сглобено от тук от там. Ама нямах избор. Излезе ми около 10 страници за 10 -12 лв. И изкарах 5 при един гадняр. Има сайтове, от където можеш да си ги купиш - www.referati.com; www.raboti.com
Виж целия пост
# 4
Лошото е, че тези, които пишат курсовите работи сглобяват някакви готови неща или намереното от интернет и има вероятност големи части от твоята курсова работа да се повтарят с тези на някой друг (ако пишете по една и съща тема). Аз съм чувала за цени по 2лв. на страница.
Виж целия пост
# 5
Лошото е, че тези, които пишат курсовите работи сглобяват някакви готови неща или намереното от интернет и има вероятност големи части от твоята курсова работа да се повтарят с тези на някой друг (ако пишете по една и съща тема).


Има нещо верно, но този път заданието просто ме разби /зададено ни от академик-професор!?/ : минимум  страници; 10 печатни източника; 10 източника от интернет; реална ситуация; една страница изисквания.... просто ужас, за 6г. следване, за пръв път съм безсилна, да се справя сама...
Виж целия пост
# 6
Не знам каква ти е темата, но си мисля, че винаги можеш да пуснеш търсачката и да сложиш някакви статистики примерно и те ща са ти половината източници, ако ти излязат вестници, можеш да ги пишеш за печатни източници - може и статии далеееечно свързани с темата, от които взимаш половин изречение.

Пък и сигурно ще ти вземат доста пари или няма да изпълнят изискванията, ако е много трудно.
Виж целия пост
# 7
каква ти е темата, аз съм писала дипломни и курсови работи на приятели и познати, но само по две икономически специалности - Стопанско управление и Счетоводство и контрол, добре се справям с човешки ресурси и маркенинг, но дотук. В момента се подготвям за докторантура в катедра "Счетоводство и анализ" и ако е сфера, в която съм компетентна ще се заема, но иначе просто незнам към кого да се обърнеш.
Виж целия пост
# 8
При нас няма възможност да се "преписва" или да се ползват чужди услуги, дори и да можеше не бих се възползвала. Еовин го е казала много на място Simple Smile
В твоя случай, кажи точно за какво става въпрос, пък ако можем ще помагаме.
Това, че ще търсиш източници в интернет, не значи че ще копираш Simple Smile
Виж целия пост
# 9
В твоя случай, кажи точно за какво става въпрос, пък ако можем ще помагаме.
Това, че ще търсиш източници в интернет, не значи че ще копираш Simple Smile

"Стратегии за анализ на риска" - трябва да развия курсова работа и, вярвайте ми, ужасно трудна задача...
Виж целия пост
# 10
Не съм,но на входа на всеки университет дават разни визитки....имам някъде една,трябва да потърся....
А за дипломната работа исках да ви питам- искам някой НЕ да ми я напише,а да ми помогне да направя скелето,плана...дали се предлагат такива услуги?Anyone? Teмата ми е 'психология на рекламата' и е много интересна,смятам да си пиша сама с маалко помощ  Blush
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия