Някой лекувал ли е тремор?

  • 1 586
  • 5
Здравейте!
Честита Коледа- бъдете все така активни и отзивчиви!
Имам въпрос:  Имате ли познати с тремор на ръцете( треперене)?
Знаете ли дали се лекуват с нещо?
Ако знаете координати на добър невролог, моля напишете ги!
Виж целия пост
# 1
въй, въй... аз мисля, че това заболяване не подлежи на лечение. Дано греша, де  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
Обикновено треморът е един от симптомите на Паркинсона, който сам по себе си е нелечим - може само да му се забави развитието. Трябва ти задължителна консултация с невролог.
Виж целия пост
# 3
opi6i to4no kvo te interesuva,kogato biah v depresia sled silen sttres sum polu4avala tremori no ne na rusete a sialoto mi tialo podska4a6e na sun dokato spiah tova pak e tremor,pi6i po konkretno kvo ti se slu4va????
Виж целия пост
# 4
Искам и аз да се вклю4а в темата:бившия ми мъж страда от тремор на ръцете.Сега му трепери цялото тяло.Прави си изследвания и ми казва че всичко му е в нормите.А тялото му продължава да се тресе.яде супа-ръцете му треперят,затяга нещо с отверката-трудно уцелва винта....
Казва ми 4е няма страшно,но аз немисля така.На 31 години е.Кажете ми нещо пове4е
Виж целия пост
# 5
След посещение при невролог,ми беше препоръчано лекарсвтото Primidon.Казвам препоръчано,а не предписано,тъй като не се внася в България.Българският аналог не дава никакво подобрение.Ако някой има начин с познати в чужбина,моля за връзка! newsm10
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия