частна детска градина или занималня през лятото в Бургас?

  • 10 071
  • 21
Здравейте на всички, моля ви за помощ, значи имам син на 7г. и през месец май ще го изпишат от градината. В периода от май-септември няма на кой да го оставя да го гледа през деня /понеже работя/, моля дайте инфо за частни градини, занимални. Събирам и всякакви идеи. Предварително Ви благодаря, на отговорилите
Виж целия пост
# 1
Знам, че в Бургас има нещо, като Зелено училище, но за съжаление нямам координати  Sad Но било много хубаво, водели децата на различно природни и исторически забележителности, ако разбера координати ще пиша!
Виж целия пост
# 2
http://www.zadecata.com/index.php?page=0_1_4_7
това е единственото в Бургас. За съжаление частна градина все още никой не се е сетил да направи.
Виж целия пост
# 3
По едно време имаше една частна градина Ани, но не съм я ползвала и не мога да ти дам мнение. Улицата, на която се намира мисля, че е "Д-р Нидер" : като тръгнеш от магазин Егоист към сладкарница Тини (или към химическото чистене на ул."Булаир") занималнята се пада в дясно. Намира се в една кооперация, имаше табела на улицата.
Виж целия пост
# 4
На ул. "Патриарх Евтимий" има, но не знам номера. Близо е до Сан Стефано. Чувала съм, че и на Сливница има друго подобно място
Виж целия пост
# 5
Много сте мили, благодаря ви за инфото и много се зарадвах на идеята за зелено училище ако наистина има такова в Б-с. Ако някой е пращал детето си на подобно място нека пише. Айде , всичко най-розово..............
Виж целия пост
# 6
Детски център "Палавници" не е лоша идея. Имат и образователни програми и на децата не им е скучно. Доста посещаван е.
Виж целия пост
# 7
къде е този център Палавници, и ако имаш някакви координати, моля дай.
Виж целия пост
# 8
   Моят син като свърши детската градина имаше разлепена обява за такова зелено училище, но за съжаление не съм я запазила. Предполагам, че и във вашата градина ще залепят такива обяви, носега е малко рано. Офертата беше да ги събират в девет, цял ден са някъде сред природата, игри, занимания, закуски, обяд и ги връщат  мисля че в пет. Само че цялото занимание беше за срок от  15 или 20 дни.
 
Виж целия пост
# 9
Потвърждавам за забавачката "Ани". Децата се гледат много добре. Адресът е "Д-р Нидер" 25 вх А. От Егоиста се върви 20 метра надолу, а се пада точно срещу бебешкия Егоист. Има спирка на 12 А съвсем близо от страната на "Булаир". Другия вариант е от "Богориди" тръгваш по Славянска в посока "Булаир" и излизаш точно на Д-р Нидер.
Виж целия пост
# 10
На ул. "Патриарх Евтимий" има, но не знам номера. Близо е до Сан Стефано. Чувала съм, че и на Сливница има друго подобно място
Аз съм ходила там на оглед за племенницата ми . Доста са далеч от частна детска градина .  Всъщност е една стая , в която се спи,играе и яде. За 5-6 деца максимум . Май имаше само 2-3 записани деца , но това беше преди 1 година - току що бяха я бяха открили .
Виж целия пост
# 11
Занималня за деца в предучилищна възраст за лятото има в клуб "Усмивка" Телефонът е 0878 714720. Най-доброто в Бургас! Препоръчвам!
Виж целия пост
# 12
Някой спомена градина на ул.Ал.Стамболийски 14, знаете ли нещо за нея
Виж целия пост
# 13
Za mene nai-intresnoto i zabvno mqsto za deza ot 5-8 godini e detski klub"Usmivka".Posetete go i 6te se ubedite-priatna obstanovka,v blizost do morskata gradina,kvalificiran personal,nestandartni idei,izgodni oferti i podhodia6to rabotno vreme.
Виж целия пост
# 14
На Стамболийски с/у входа на плувния басейн на Младежкия дом. Имат различни програми занимания за деца, както и пакети от цени - на час, седмична или месечна такса...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия