Пазаруване от ebay.de-някой уточнения??

  • 17 757
  • 31
Здравейте!Успях да си направя регистрация в ebay.de,но не знам къде трябва да посоча, че искам да платя чрез куриер?Много ще съм ви благодарна, ако ми помогнете и ако има, някой който пазарува от там, да ми напише какъв е точно принципът?
Виж целия пост
# 1
Че те имат ли доставка до България? newsm78
Виж целия пост
# 2
Всичко зависи от условията на аукциона. Ако не разбираш немски си намери някой, който разбира, за да може да ти преведе за какво и как наддаваш.
По принцип търси аукцион,  при който продавача ще достави стоката до България.
Бих ти препоръчала да изчакаш малко - след 1-ви ще сме в ЕС и би трябвало да падне цената на транспортните разходи до България, освен това няма да се плаща 2 пъти ДДС.
Виж целия пост
# 3
Ами няма как да ти го доставят с куриер. С какво възнамеряваш да платиш, ако не е тайна?

А ДДС никога не се е плащало два пъти за такъв тип доставки.
Виж целия пост
# 4
Мисля, че може с куриер,защото преди време четох , че едно момиче от форума беше купувало от там по този начин.А ако не е така,чакам да разбера от някой?
Виж целия пост
# 5
Че те имат ли доставка до България? newsm78

Аха  Grinning
Виж целия пост
# 6
Аз също се регистрирах пред 20 дена в ebay.de. Обаче много ми помогна приятелката ми, която знае перфектно немски. Когато се регистрираш има графа как смяташ да плащаш: с кредитна карта или наложен платеж. След като полълнихме всички данни за регистрацията ми излезе съобщение, че ще ми изпратят писмо на посочения адрес, където ще бъдат упоменати всички условия за плащания, тарифи и т.н.
Точно преди малко приятелката ми се обади, че писмото е пристигнало днес и утре като се видим с нея ще докладвам.
Здравейте!Успях да си направя регистрация в ebay.de,но не знам къде трябва да посоча, че искам да платя чрез куриер?
утре ще я накарам да повторим стъпка по стъпка как става регистрацията и ще ти пиша на лични къде да отметнеш как искаш да плащаш! Peace
Виж целия пост
# 7
Много ще съм ти благодарна!
Виж целия пост
# 8
Значи: първо отиваш на Anmelden
Попълваш си данните (име, адрес, потребителско име, което ще ползваш, парола, отговор на въпрос, ако си забравиш паролата) и най-накрая отмяташ и двете прозорчета, че си съгласна с условията.
Като попълниш всичко както трябва и кликнеш най-отдолу ти зарежда страница, в която те питат как ще плащаш. От лявата страна е с наложен платеж по пощата: Bestätigungscode per Post, от дясната стране е:  Bestätigung per Kreditkarte за плащане с кредитна карта. Аз лично предпочетох с наложен платеж, защото съм малко предпазлива да си давам номера на кредитната карта в Интернет (пусти Тома Неверник  Embarassed )
Като избереш начина на плащане ти излиза съобщение, че ще ти изпратят писмо в най-скоро време, с код, с който ще можеш да пазариш. Моят код вече пристигна и сега се оказа, че не си помня потребителското име и паролата и не мога да се логна (вече един час пробвам какви ли не варианти), ще се гръмна ви казвам вече...бива ли да съм толкова смотана?!?! Сега отново се регистрирах и вече си ги записах в един мой тефтер, то направоооооооо.... #2gunfire Banghead Banghead Banghead
Виж целия пост
# 9
Благодаря ти много,но какво точно значи с наложен платеж в пощата?Може да ми е глупав въпроса,но????
Виж целия пост
# 10
Забравих да ти кажа, че аз също получих код
Виж целия пост
# 11
Благодаря ти много,но какво точно значи с наложен платеж в пощата?Може да ми е глупав въпроса,но????

Означава , че няма да получиш стоката си , докато не платиш на куриера .
Виж целия пост
# 12
Добре, но нашите пощи работят ли с наложен платеж от чужда компания?
А има и нещо друго - преди време питах за тарифите на DHL. Когато се използваше наложен платеж сумата беше почти двойна.
Някой поръчвал ли си е от Германия с наложен платеж до България?
Виж целия пост
# 13
А някой знае ли как се продава в ebay.com ? Регистрацията да продаваш май е различна,мисля ,че трябва да имаш адресна регистрация ,но в България не важи и какви карти са нужни???
Виж целия пост
# 14
Мисля, че важи адресна регистрация в България. Но трябва да имаш кредитна карта. Един познат от Кипър продаваше в ebay.com Би трябвало да става и за нас.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия