Температура 37.2 от 10 дни!

  • 1 165
  • 5
Здравейте,мили мами! Преди около две седмици детето ми беше със силна хрема,която естествено премина в бронхиолит. За успокоение лекарката му назначи снимка на рентген, за да е сигурна дали не е бронховнемония, за щастие се оказа, че не е. Назначи му да пие сироп за кашлица, Вентолин и Зиртек и за три дни и хремата и кашлизата спряха. Не му изписа антибиотик,защото нямаше висока температура. От тогава до сега продължава да поддържа 37.2, ходим на контролни прегледи да го преслушва, но е абсолютно изчистен, само тази Т. Забравих да кажа,че много си търка бузките в края на челюста и се чудя дали не е от последните кътници. Моля някой да сподели опит или друго мнение по този въпрос!
Виж целия пост
# 1
Дъщеря ми цяло лято беше с такава Т. Правиха ли какви ли не изследвания, ходихме при какви ли не специалисти. Накрая УНГ отсече, че е от зъби. Каза ми, че щом избие последния предкътник, нещата ще се оправят. Така и стана  Peace
При вас обаче картината е усложнена от друго заболяване... Мен лично би ме било много страх, въпреки че докторката не чува нищо със слушалката, нещата да не са преминали все пак в пневмония...
Успех и дано нямате проблеми!
Виж целия пост
# 2
, нещата да не са преминали все пак в пневмония...

Възможно ли е да са получи това при положение,че няма никаква кашлица вече от седмица,никакъв хрип,спазъм или хрема?
Виж целия пост
# 3
Ами далеч съм от компетентното мнение, но смятам, че да. Вирусната пневмония, например, рядко се проявява с кашлица... При нея симптомите са най- вече Т, висока или около 37.5, но постоянна, отпадналост, гадене понякога...
Виж целия пост
# 4
Той въобще не е отпаднал и е много енергичен,както винаги  и по нищо не личи, че има 37.2. Не знам вече какво да мисля,но започвам да се притеснявам много. Но лекарката му каза,че за сега не е обезпокоително.
Виж целия пост
# 5
Дано да е така  Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия