Колко най-малки може да са децата, за да отидат на ледена пързалка

  • 698
  • 10
Моят син е на 2 г. 3 м., но имам страшно голямо желание да го заведа на ледена пързалка. При тоя бум на откриване на ледени пързалки нищо чудно... hahaha Но не зная нито дали ще има под наем кънки като за него - 25-26 номер, нито дали не е малък.   newsm78 Вие имате ли опит в това отношение?
Виж целия пост
# 1
От доста години не съм ходила на кънки и не знам сега как е. Но тогава беше страшна блъсканица на пързалката и си е направо опасно... нали се сещаш колко лесно се пада, а някой хвърчат по леда с тия железа. Аз не бих посмяла да водя дете на свободна пързалка. Но ако има интерес можеш да го запишеш да тренира.
Виж целия пост
# 2
габа е на четири и половина, носи същия номер обувки. ходим в зимния дворец. не съм забелязала да е опасно.
Виж целия пост
# 3
И на мен ми се ще да го заведа на пързалка, но може би ще почакам до следващата зима
Виж целия пост
# 4
 mili , Аз карам кънки от 3- годишна  Peace
Не мисля, че нещо пречи да го опиташ, пък той сам ще си покаже дали му харесва  Peace
И аз мисля Нети да я пробвам  Wink
Едиствения проблем е , че едва ли има кънки под наем такъв номер  newsm78
Виж целия пост
# 5
габа е на четири и половина, носи същия номер обувки. ходим в зимния дворец. не съм забелязала да е опасно.
С мъжа ми сме кънкьори, запознахме се на пързалката в Зимния. Нагледали сме се на страхотии и за това се отказахме да запишем децата ни на този спорт (въпреки че ми е любим). Пожелавам ти да не забележиш колко опасно може да бъде.
Чувствах се длъжна да предупредя, оттам нататък вие си решавате.
Виж целия пост
# 6
Йоан също е на 2 и 3 месеца....преди няколко седмици го водих на пързалката на Славия......естествено непрекъснато го държах и бях супер бдителна някой да не ни отнесе.....и според мен ако бяхме ходили няколко дни подред щеше да се научи сам да се държи......много му хареса.......но ни се скараха, че за кънки трябвало да има 5 години, защото преди това можел много лесно да изкълчи краче или друго......аз лично мисля, че си струваше.....
Виж целия пост
# 7
Аз  водих дъщеря ми преди три седмици на пързалката зад НДК, там пускат деца на които им стават обувки от №30 нагоре.Само гледахме, тя носи №27.За другите места не знам.
Виж целия пост
# 8
Аз на такова нещо не съм се качвала, още един пропуск  Wink. Що се отнася до децата, пързалките около нас предлагат уроци за абсолютно начинаещи, и изикването е децата да имат навършени 4 години. Май моите са на път да изостанат с материала.
Виж целия пост
# 9
На Славия има малки номера кънки и често съм виждала бебоци по на по 2 - 3 години. Но честно казано повечето скимтяха и недоволстваха и си личеше, че са там заради мерака на родителите си. За всяко нещо си има време - нека станат поне на 4 г. За 2-3 годишни има къде къде по-подходящи и забавни /от тяхна гледна точка/ занимания.
Виж целия пост
# 10
Аз съм абсолютно начинаеща кънкьорка, Ида е на 3 и половина. Онзи ден бяхме на т. нар. пързалка пред ДНА Пловдив, на пл. Централен. Аз се попързалях, дори и Ида. Беше хубаво, танцувахме, пяхме и се забавлявахме. Това беше и идеята  - аз да пробвам, а Ида да не чака стари години, като мен...  Mr. Green
най-малкият номер кънки бяха 28, аз сложих доста дебели чорапи на детето и го докарахме... Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия