Трудна диагноза....

  • 674
  • 2
 SadИскам да се оплача на всички ви, че тук в Бургас нито един лекар не успя да ни постави диагноза, не успя да ни каже дори къде да търсим отговор... Проблема ни е за дерматолог. Моят малък син има червено петънце отзад на главата, върху което почти няма коса. С големината на монета от 20 стотинки е. Мисля че не е по рождение или поне не съм го забелязала. Петънцето е оцветено цялото в странно розово-оранджев цвят, но светъл-пастелен тон... Не се бели, но има съвсем слаби люспички ако се вгледам. Незнам дали си въобразявам, но ми се струва че бавно расте. Малкият има и малко грапаво петънце на сгъвката от вътрешната страна на едното краче... Сменихме няколко мехлема, в кожния център ни казаха различни диагнози, направиха ни и микологична проба и установиха че гъбички няма. Педиатърът ни каза че е алергия, друг педиатър ни каза - по-рождение с клетки попаднали при образуване на зародиша. В кожно-венерическия център казаха - себореен дерматит, друг лекар каза че било от родилното отделение и гъбична инфекция.... Абе смляха ме от диагнози и накрая петното си стои, расте бавно, ие само едно единствено на цялото тяло. Не е котешки лишей, защото това бих познала...аз самата съм имала. та питам се къде в Бургас биха ми дали точна диагноза?! Искам да попитам и вас, далинякоя мама има такъв проблем? Изчетох темите за различните дерматити, но...не открих точно сходство. Thinking
Виж целия пост
# 1
здравей
направи тест за SLE системен лупус еритемадосус.
според мен...\
Виж целия пост
# 2
Благодаря ти за съвета. Това лаболаторен тест ли е?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия