Баща счупи ръката на 7-годишната си дъщеря!!!

  • 1 068
  • 15
Копирам от друг форум, това, което току-що прочетох:

37-годишен мъж от Разград счупи ръката на 7-годишната си дъщеря. Детето е в болница, а бащата задържан, съобщиха от ОДП-Разград.
Снощи в 22,45 ч. момиченцето е заведено в спешния център с фрактура на лакътната става на лявата ръка. Детето е прието в ортопедичното отделение в болницата в Разград без опасност за живота. По-късно майката е съобщила, че ръката на детето е счупена при побой, нанесен от бащата на момичето.

Тя е живеела с него на семейни начала във вилната зона край Разград, двамата нямат сключен граждански брак. 37-годишният Н.П. е задържан за 24 часа в РПУ-Разград. Той е криминално проявен и осъждан. По случая е образувано бързо полицейско производство. Уведомен е и отделът за закрила на детето.

Нямам думи, не знам как да коментирам, що за баща? А и майката и тя #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Виж целия пост
# 1
Най-вероятно бащата млати и майката  Confused
Виж целия пост
# 2
Изроди #Cussing out
Виж целия пост
# 3
Най-вероятно бащата млати и майката  Confused
Права си, но не се почувствах по-добре, не че са ми някакви, но .... не мога да проумея подобно отношение към детето ти Close
Виж целия пост
# 4
Най-вероятно бащата млати и майката  Confused

И нея я млати- на почивки  Sad
Добре, че поне братчето- 8- годишно не е било там по време на побоя, та се е отървало  Sad
Дадоха го, миличкото в болницата как гали сестричката си по главата  Cry
Виж целия пост
# 5
Видях сладурката по новините. Милото дете. За бащата - разстрел, без да ме прощавате Close
Виж целия пост
# 6
Каква е целта на тези теми от криминалната хроника?
Виж целия пост
# 7
Каква е целта на тези теми от криминалната хроника?

А ти с ква цел я четеш  newsm78
Виж целия пост
# 8
Ми любопитство - дали ще се съберат 10 страници с "изверг", "убийте ги с камъни" и т.н.
Виж целия пост
# 9
Каква е целта на тези теми от криминалната хроника?
Да мислим преди да правим и раждаме деца, които после осакатяваме, защото ни е било нервно, или не сме били на кеф, или искаме да си четем вестника, пък на детето ни му се играе и иска внимание, примерно. Не ме разбирайте погрешно, не казвам в никакъв случай, че правите всичко това, но има много, които го правят, и то не само в Разград Naughty
Виж целия пост
# 10
Ми любопитство - дали ще се съберат 10 страници с "изверг", "убийте ги с камъни" и т.н.
Вече казах каква е целта на темата, а ти като си токлова любопитна, само следи новите отговори, без да пишеш.
Виж целия пост
# 11
Този случай е по-различен от десетките други случаи на физическо и сексуално насилие над деца, които ежедневно стават край нас само по това, че са го отразили по новините в централната емисия.

Хайде да не се залъгваме, че тоя баща-изрод е уникат и друг като него не се е родил и няма да има поне още 100 години.

И аз не виждам сисъл от темата, ама я отворих от любопитство.
Виж целия пост
# 12

Да мислим преди да правим и раждаме деца, които после осакатяваме, защото ни е било нервно, или не сме били на кеф, или искаме да си четем вестника, пък на детето ни му се играе и иска внимание, примерно. Не ме разбирайте погрешно, не казвам в никакъв случай, че правите всичко това, но има много, които го правят, и то не само в Разград Naughty

Ами сигурно би имало смисъл, но някак не си представям как този криминално проявен субект или друг подобен му чете тук, или пък онази циганка, дето си беше потрошила дечицата. newsm78

А на интелигентните, образовани насилници едва ли им пука. Или пък въобще няма да направят връзка със своето семейство. То "лечението" им да ставаше толкова лесно.
Виж целия пост
# 13
...........

И аз не виждам сисъл от темата, ама я отворих от любопитство.

Аз пък мисля, че тая тема, за разлика от много други- има смисъл  Peace
Дори и това да е начин за миг да помислим за малтретираните деца, жертви на домашно насилие  Cry
Виж целия пост
# 14

Аз пък мисля, че тая тема, за разлика от много други- има смисъл  Peace
Дори и това да е начин за миг да помислим за малтретираните деца, жертви на домашно насилие  Cry

И помага ли им мисленето и гневните закани към извършителите?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия