Бебешка косичка?

  • 3 383
  • 30
Здравейте мамчета!!!  Hug
Имам въпрос относно смяната на бебешката косичка!
На 19 ноември се роди моето сладко момиченце Златина с много къса косичка, а сега вече е почти плешивка  hahaha много е смешна!
Знам, че първата косичка пада и се сменя, но горе долу кога ще и порасне нова, че така ми е като плешиво джудженце  baby_neutral
Благодаря Ви за отговорите  Hug
Весели празници   bouquet
Виж целия пост
# 1
Предполагам,че и това е индивидуално.Косата на дъщеря ми се смени постепенно-растеше нова и в същото време още опадваше бебешката.
Виж целия пост
# 2
Не се тревожи ще й порасне новата коса, но кога  newsm78, едва ли някой може да ти каже със сигурност. На моята бебка също и се сменяше постепенно косата и от черна стана сламена
Виж целия пост
# 3
Дъщеря ми е на седем месеца,но е без коса-строго индивидуално е!
Виж целия пост
# 4
До годинката бяхме плешиви,така да се каже.
След това много бързо и порастна косата.
Виж целия пост
# 5
При нас косата се сменяше постепенно и на една годинка вече имаше доста коса PeaceТака,че при всяко дете е различно.
Виж целия пост
# 6
Иво се роди края на Август, за около месец и половина му падна бебешката коса и някъде Декември месец вече имаше нова косичка.
Виж целия пост
# 7
Косичката се спеня постепенно и е индивидуално при всяко дете.
Виж целия пост
# 8
Моника още има едно незапълнено петно на главата отзад.Мисля, че около 7-8 м. напълно им се е сменила косичката, тоест израстнала е новата.Но все пак е индивидуално при всяко дете.
Виж целия пост
# 9
Моника още има едно незапълнено петно на главата отзад.

и бебчо има дупка отзад на главата,много е смешен hahahaиначе и неговата още се сменя,но е започнала да му расте новата.А на баткото нещата вървяха паралелно и не е оплешивявал Hug
Виж целия пост
# 10
Индивидуално е.  Peace
Дъщеря ми се роди с много голяма коса, но така и не и опада бебешката.
Виж целия пост
# 11
Ние все още сме почти плешовци, а моя приятелка вече няколко пъти подстригва лятото нейната щерка(наборки са).Всичко е мн индивидуално, ама аз искам да връзвам панделки, но няма какво да хвана.
Виж целия пост
# 12
На моя позната на щерка й още не й расте коса, т.е., отдолу расте, но отгоре не, а е на година и 7 месеца. Като, че ли сега едва-едва почва. Така, че споко - няма да останете без коса, дори по-късно да почне да никне Simple Smile
Виж целия пост
# 13
И според мен е строго индивидуално. Някои "оплешивяват" напълно  Laughing, при други не забелязваш кога я сменят. На моя приятелка дъщеря й беше ама абсолютно оплешивяла докъм годинка и нещо. Сега е на две години и три месеца, а такава гъста и дълга коса има!  Crazy Моят син се роди с нормално количество коса, вече се забелязва промяна и при него, но той не е губил цялата си косичка. Е, петното отзад е класика!  Party
Виж целия пост
# 14
И моя син се роди с 2 пръста дълга коса, която почти опада до края на 1 месец. И беше така до 6-7 месеца тогава започна да расте нова, много, много бавно. На 1г. и половина. без да е постригван дължината на косата беше 6-7 пръста, но за 1-2 месеца много му оредя остана на половна, даже му прозира темето.  Cry Сега му расте нова по твърда косичка, която расте сравнително по бързо. Но още му е много рядка косата, за мое нещастие. Като беше бебе си представях как на 7-8 месеца ще му правя модерни прически. Но уви скоро няма да стне. Cry
На моя приятелка сина и се роди без коса, до 1 година беше така, но след 1 година косата му започна да расте като плевел, ужасно бързо.
Така, че е строго индивидуално.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия