остатък от АМ

  • 1 481
  • 32

Анкета

давате ли АМ и след изтичането на 1 час

Опции:

Здравейте,моята педи ми каза,че остатъка от АМ може да се съхранява в хладилник до 3 часа въпреки,че пише да не се дава повторно!Вие как процедирате хвърляте ли го или го давате повторно!Незнаеш на гого да вярваш
Виж целия пост
# 1
аз го хвърлям
Виж целия пост
# 2
И аз го хвърлям...понякога моя син изяжда половината и ако не поиска пак до час го хвърлям. Не ми се играе със стомахчето на бебчо Flutter
Виж целия пост
# 3
Хвърлях без да се замисля. Експерименти не си правя.
Виж целия пост
# 4
Хвърлям го,макар че някой път остава доста.
Виж целия пост
# 5
Изхвърлям го ако е минал половин час. Не рискувам, има други неща, от които да се правят икономии. На педито каква й е идеята, те хората са си написали да не се дава. Тя дали ще изяде примерно консерва с изминала годност, по тази логика?
Виж целия пост
# 6
Хвърлям
Виж целия пост
# 7
хвърлям  Naughty и вярвам на производителя, а не на някое педи  Confused
Виж целия пост
# 8
Случвало се е да й дам млякото около час след приготвянето му по една или друга причина.
Виж целия пост
# 9
Изчквам 30-40 мин и ако не иска повече изхвърлям остатъка.
Виж целия пост
# 10
Повече от 30мин не съм чакала.
Виж целия пост
# 11
Хвърлях, въпреки че много често вечер не го изпиваше почти цялото, и се налагаше да и давам каша или пюре, за да не си легне гладна.
Виж целия пост
# 12
Никога не съм давала мляко след като е минал 1 час от приготвянето му
Виж целия пост
# 13
Повече от 30мин не съм чакала.
и аз
Виж целия пост
# 14
И аз го хвърлям. Най-много да изчакам докато млякото изтине, и ако тотогава не е изпито, отива в мивката.
Между другото, преди 5г. когато баткото беше бебе, вечер приготвях 6 бутилки АМ, държах ги в хладилника и само претоплях бутилката на уредчето за претопляне преди хранене. Но тогава сякаш на кутията не пишеше, че млякото трябва да се дава токущо направено  Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия