Черен и бял списък на фризьорите!?

  • 258 956
  • 898
# 630
Здравейте момичета. Някой може ли да ми препоръча добър фризьор в Младост. Praynig
Виж целия пост
# 631
Вместо запис - търся си добър на къси прически фризьор  Simple Smile
Виж целия пост
# 632
Здравейте момичета. Някой може ли да ми препоръча добър фризьор в Младост. Praynig

Ина и Фил в Кало в Младост 1А. Аз лични предпочитам Ина, но тя май е по майчинство и не знам дали се е върнала.
Виж целия пост
# 633
Вместо запис - търся си добър на къси прически фризьор  Simple Smile
Е ти не си с къса коса  newsm78
За детенце ли?
Виж целия пост
# 634
Вместо запис - търся си добър на къси прически фризьор  Simple Smile
ами въпросната дама, от салон "кало" за която писах, поддържа прическата на моя колежка, която е къса и всеки път я прави много добре  Sunglasses
Виж целия пост
# 635
Вместо запис - търся си добър на къси прически фризьор  Simple Smile
Е ти не си с къса коса  newsm78
За детенце ли?

Не съм, но съм се навила на къса и си търся добър фризьор  Simple Smile

ами въпросната дама, от салон "кало" за която писах, поддържа прическата на моя колежка, която е къса и всеки път я прави много добре  Sunglasses

Ако не те затруднявам, би ли ми пуснала координати /може и на лични/. Уж гледах темата назад, но нещо не мога да се сетя в момента  Thinking
Виж целия пост
# 636
За белият списък Боби от Боби Студио ул.Мальовица/малката пресечка с Графа/,безупречен! Peace Peace
Също Ангел от салона до хотел Даунтаун бул.В.Левски посока НДК
Виж целия пост
# 637
Здравейте,

моля ви да споделите, ако някъде в София сте посетили фризьор, който изправя добре косата (резултатът е като с преса) САМО със сешоар ? Изобщо, който добре изсушава със сешоар по всякакви начини (изправено, на "четки", и т.н.)...
Ако и подстригва добре, ще е чудесно  Laughing

 
Виж целия пост
# 638
За черния списък за гр.Пловдив.
В кв.Хр. Смирненски,до детски магазин
 Бърборино,има един фризьорски салон Данела.Подстрига ме една фризьорка Нели мисля,че се казва.Резултатът е безформена прическа със средна дължина.А аз от месеци се опитвам да си пусна косата по-дълга.След нейната намеса няма как да стане.ще ми трябват поне четири месеца да достигна,това което тя отряза.
Мъжът ми също се подстрига там.Е,такова задълбаване с машинката и аз можех да му направя в къщи.
 В Смирненски няма нито един фризьорски салон със свестен фризьор.
Преди три месеца в друг фр.салон ми отрязаха такъв бретон,че още си ходя с фибички и се чудя след баня,как да си оформя косата.
Просто съм разочарована.Виках си по едно време и аз да изкарам един курс и да се нарека фризьорка.
Ами те като не могат да направят един асиметричен бретон и да оформят равни пластове,какво остава да седна на стола и да искам определена по-сложна прическа.
По темата много мога да говоря,но няма смисъл.
За мен остава поредната чуденка-Къде в Пловдив да се подстрижа следващият път,за да изглеждам добре или поне на мен да ми харесва прическата???


Di83, в Пловдив добър коафьор е Пешо Гогов - салонът му е в една жилищна кооперация срещу Макалали (впрочем делят един салон "Поликсена" с козметичката Поли, която е една от най-добрите в Пловдив). На мен не ми харесва, че той изправя косата само с преса. Цените им са сравнително високи за средните в Пловдив.

А в кв. Смирненски - салон "Дани" е добър, намира се в успоредната улица м/у улиците Царевец и Атон, където е Никано. Има няколко фризьорки - собственичката Дани подстригва добре, но според мен не изсушава перфектно. Мира май се казваше едното момиче, което работи при нея, чувам от приятелки че е добра. Като цяло за този салон оценка 5 от 6. Peace
Виж целия пост
# 639
Здравейте,

моля ви да споделите, ако някъде в София сте посетили фризьор, който изправя добре косата (резултатът е като с преса) САМО със сешоар ? Изобщо, който добре изсушава със сешоар по всякакви начини (изправено, на "четки", и т.н.)...
Ако и подстригва добре, ще е чудесно  Laughing

 


Салон Марги, Росен - пробвай, на мен ми е изправял страхотно косата само със сешоар и моята мека коса държи поне 4 дни. Салона е в Хиподрума, ул. Хан Пресиян 10
Виж целия пост
# 640
vaflichka, благодаря за отговора.  Hug На какви цени работи той, ако ви е удобно да споделите?

За сегашния случай вече си взех час при друга фризьорка, препоръчана тук (ще споделя впечатления от работата й в неделя), но при първа възможност ще пробвам и при Росен.  Peace
Виж целия пост
# 641
до дома има един салон та фризьорката там е добра ,но и се чудя вчера се подстригала толкова късо 1 см. дъжина на косъма .а и е доста тъмна кожата и косата и е черна .та след пострижката се изроси не мога да ви я опиша как изглежда всички се чудят дали е добре...
Виж целия пост
# 642
И аз ще следя с интерес предложенията за фризьори на къси прически, че и аз съм за подстригване. Ама искам нещо нестандартно и хубаво. Та ако някой има такъв фризьор да казва бързо.
Виж целия пост
# 643
За белия списък - гр. Русе - Еми, салонът й е в безистена до кафе Стената, ходя при нея от години и съм много доволна.
Тя преди работеше при Юлия, но се отдели.
От салона на Юлия бях много доволна и от Гери, но когато излезе по майчинство отидох уж за веднъж при Еми, и си останах нейна клиентка.
Виж целия пост
# 644
И аз ще следя с интерес предложенията за фризьори на къси прически, че и аз съм за подстригване. Ама искам нещо нестандартно и хубаво. Та ако някой има такъв фризьор да казва бързо.

И аз все още си чакам някой да препоръча фризьор за къса прическа  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия