ПотресаваЩо и зловеЩо ...

  • 1 047
  • 14
http://www.segabg.com/online/article.asp?issueid=2516&sectio … =2&id=0000603

В ЕС ни искат за 4ленове,за да ни раз4леняват и в прекия смисъл на думата  #2gunfire.Изправя ми се косата ,като си помисля,4е то4но в тази държава живеем и тук се роди детето ни.Само 4укам на дърво да не стигаме до болници.
Като опреШ до болница все ти бутат неЩо да подписваШ...уж да си информиран и за твое добро...ама знаете ли колко наШи съграждани не знаят и бъкел испански,камо ли да 4етат някакви си мед.термини.Кой знае къде е истината ,но знам,4е тези тука хи4 не са 4итави.
Виж целия пост
# 1
 #Crazy #Crazy #Crazy
Като от филм на ужасите!
Виж целия пост
# 2
ох, баси ужаса...........
Виж целия пост
# 3
Испански мами, как стои при вас въпросът с даряването на органи? Да не изровят испанците нещо отнякъде че този човек е бил подписал "доброволно"? Или ако законът урежда ако няма изричен отказ от даряване приживе, след смъртта докторите да си правят каквото искат и то законно?
А недай си боже този човек да са го убили, махайки му приживе и двата бъбрека!!!  #2gunfire  #2gunfire  #Cussing out
Виж целия пост
# 4
Испански мами, как стои при вас въпросът с даряването на органи? Да не изровят испанците нещо отнякъде че този човек е бил подписал "доброволно"? Или ако законът урежда ако няма изричен отказ от даряване приживе, след смъртта докторите да си правят каквото искат и то законно?
А недай си боже този човек да са го убили, махайки му приживе и двата бъбрека!!!  #2gunfire  #2gunfire  #Cussing out
Ей сега се информирах...Ами по закон даряването на органи е само със съгласието на пациента ,като се урежда този въпрос оЩе докато е с разума си.Органите се взимат докато е жив(така да се каже),но в клини4на смърт.Не искам и да си помислям,4е може да се стигне до убииство,но не е изклю4ено...не и тук  #Cussing out.
Виж целия пост
# 5
Аз съм се информирала преди половин година по въпроса.По принцип няма никакъв вид документ,който да подпишеш докато си още жив,4е искаш да си дарител на органи.Издава се една карта от института за донори,но тя е за "украса" така да се каже,защото от правна гледна то4ка няма валидност.Просто докато си жив трябва да информираш бизките си за желанието и те след смъртта подисват документите.Ако близките не подпишат документите,лекарите нямат право да вземат органи.
Виж целия пост
# 6
Оххх, малеее, и това ли?!
Виж целия пост
# 7
Аааа, алест, трафикът на органи и почти толкова златен и успешен като трафика с наркотици. Хиляди хора изчезват безследно всяка година. Никога не трябва да подписвате договор за донорство, защото при първата катастрофа стига само някой да ти види паспорта за донор, никой няма да те съживява или лекува ами ще бъдеш директно разчленен. Освен това един орган "на черно" струвал милиони! Това с органите е много опасна мафия! В някой страни в Латинска Америка е дори много опасно да се прави туризъм, защото не е сигурно дали ще се прибереш цял в хотела си.
Виж целия пост
# 8
Toва си е направо страхотия Shocked. Замислих се как ще си опазим децата от такива неща, леле накъде върви света! Господ да ни пази Praynig
Виж целия пост
# 9
 3вучи като лоша шега...ама мистик е права - това си е би3нес, и то с много и 3а много пари Confused Rolling Eyes
Виж целия пост
# 10
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=121802.0
Виж целия пост
# 11
Съгласна съм да съм донор,но само когато е с мое съгласие.В бг ми здравна книжка затова и не написах ниЩо в това поле,т.е това ме прави по закон автомати4но съгласна.
Но това,което е станало тук,в Испания, си прили4а на убииство.
Виж целия пост
# 12
Ужасно... докато е бил жив...
Виж целия пост
# 13
Хи4,ама хи4 не се у4удвам на тези новини,предвид колко много наблюдения от тукашната "здравна система" имам. Close
Аз много пъти съм ви разказвала за моите кошмари тук,а и на раждането по4ти бях убита,ако мъжа ми не бе с мен.И това,4е дойде 4ужденка акушерка ме спаси.
Виж целия пост
# 14
И тук е пълно с примери за така наречената "маласанита",но това ,което прочетох е направо потресаващо!  Shocked
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия