Re: моите симптоми

  • 4 866
  • 22
Цитат на: Mishence
На следващия ден си направих тест с касетка - 2 чертички. ..... !


Сигурно въпроса ми ще ви се стори тъп, ама какъв е този "тест с касетка"?
Виж целия пост
# 1
разбира се, че не е тъп!Не знам и аз колко съм компетентна, но
ако не се лъжа, това е една така да се каже пласмасова пръчица, на която по средата и в единия край има  по една дупчица. В едната капваш урина, а от другата отчиташ. Всъщност принципа е като на лентичката, но това е по-точно може би, защото не се зацапва напр.

Не знам дали съм права и дали съм разбираема...
ако бъркам поправете ме!
Виж целия пост
# 2
Много благодаря, мисля че те разбрах. Не ми се е случвало да ме питат в аптеката какъв точно тест искам, та затова се зачудих, но ще потърся и такъв.
Виж целия пост
# 3
Въпроса ти мила Лалка изобщо не е тъп.

Ето ти един сайт да погледнеш и визуално какво е тест тип касета

http://www.3med.net/kartinki/ustroistvo.doc
Виж целия пост
# 4
Лалка, и аз погледнах страницата оставена от Таня.
Да точно това имах и аз впредвид... Надявам се и ти това да си разбрала от странното ми обяснение! Погледни страницата!

Поздрави!
Виж целия пост
# 5
Цитат на: pitanka
искам да допълня темата с още един въпрос, който ме вълнува...
като се прави планирано... очакваме всеки ден да разберем дали вече сме мами... не може да тичаме при лекарите всеки ден... а в аптеките около нас има само... некомпетентни аптекари... и така: кои са най-бързите тестове и колко дни след бременността отчитат??? Питай патило ... казват хората Wink

имам съмнения, надежди и т.н.... ако не се лъжа трябва на съм на 1 седмица... всичко, което чета тук, отговаря на състоянието ми... мисля и че издебнахме оволацията... ама как да разбера???


за марка не знам, но ако е ранен, трябва да хваща възможно най-малкото количество от хормона
Виж целия пост
# 6
а кой е този хормон?
Виж целия пост
# 7
извинявай, моя грешка
хормонът е hCG
на самата опаковка на теста пише какви нива отчита
Виж целия пост
# 8
ха, стана!

вече се срамувам...
какви граници ще ме устроят?

Малко вече прекалявам, ама като хич не съм наясно...
Виж целия пост
# 9
ами колкото по-малко количество отчита, толкова по-рано ще хване евентуална бременност.
Виж целия пост
# 10
wa_wa чак мен ме обърка. значи на всички тестове които правих аз пишеше едни и същи индикации там за чувствителност измервано в Uml и на всички пишеше различно - на единия че отчита бременност след 7 ден от зацхеване на другия след 14 дни, на третия - веднага след закъснението. Много различно а индикациите едни и същи. Ицените бяха различни де. Изчакай според мен да доиде времето за цикъла и тогава вече купуваи тестове. Аз доста се набутах Wink
Виж целия пост
# 11
Цитат на: rosi
wa_wa чак мен ме обърка. значи на всички тестове които правих аз пишеше едни и същи индикации там за чувствителност измервано в Uml и на всички пишеше различно - на единия че отчита бременност след 7 ден от зацхеване на другия след 14 дни, на третия - веднага след закъснението. Много различно а индикациите едни и същи. Ицените бяха различни де. Изчакай според мен да доиде времето за цикъла и тогава вече купуваи тестове. Аз доста се набутах Wink


ами предполагам е леко рекламен трик, но според ментрябва да се тества около деня на предполагаемата следваща менструация, но според мен не може тестове, които отчитат едно и също ниво на хормона да дават надежден резултат в различни дни.
Виж целия пост
# 12
Много благодаря момичета за бързата реакция. И особено на Таня за страницата. Научих нещо ново Simple Smile)
Сега ще си търся такъв тест, защото от другите правих вече два, но са отрицателни. А вече ми закъснява 6 дни ..
Виж целия пост
# 13
ами стискаме палци за положителен резултат!!!
Виж целия пост
# 14
Ох... аз съм го писала доста пъти, ама хайде още един път, че нали повторението е майка на знанието...

Та аз като забременях първия път и през ден правех тестове, и чак на 54я ден от цикъла ми направения тест беше положителен. Знам че е трудно да се чака, но пък ако настояваш да знаеш, може би кръвен тест направен в лаборатория ще е най- верен дори и аптекарските тестове да са негативни...

Нещо май несмислено стана туй мое писание... ама от нощна смяна кат се върнеш и е така...  Rolling Eyes

Успех и аз стискам палци  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия