Страхотен сайт, който ще ви помогне за новогодишното меню!

  • 1 192
  • 11
В момента съм се разтърсила за рецепти на по-различни салати за новогодишната трапеза и попаднах на ето този руски сайт: http://www.say7.info/

Всички рецепти са придружени с подробно описание със снимка, на принципа "стъпка по стъпка", рецептите са лесни  за изпълнение и от достъпни продукти.  Simple Smile
Виж целия пост
# 1
благодаря, Киса   bouquet, 3амина при фаворитите Party
Виж целия пост
# 2
благодаря ти. Вече си избрах няколко рецепти
Виж целия пост
# 3
Радвам се, че сайта се хареса, случайно попаднах на него с търсачката и направо съм щастлива.  Laughing

Който иска да приобщи и децата към приготвянето на трапезата, ето подходяща рецепта:


Тук е описано как се приготвя: http://www.say7.info/cook/recipe/211-Zakuska.html

Виж целия пост
# 4
Нищо не разбирам от руски, но благодарение на картинките позацепвам туй-онуй.
Има много интересни неща.
Още утре за закуска мисля да пробвам Сладкая горка (превод на името, моля  Laughing )

Мерси за сайта  Grinning
Виж целия пост
# 5
Нищо не разбирам от руски, но благодарение на картинките позацепвам туй-онуй.
Има много интересни неща.
Още утре за закуска мисля да пробвам Сладкая горка (превод на името, моля  Laughing )

Мерси за сайта  Grinning

Горка е купчинка или хълмче. Сладко съответно. Grinning Дай рецептата тук- ще ти я преведа!
Аз пък нищо не си харесвам на този сайт. newsm78
Виж целия пост
# 6


Горка е купчинка или хълмче. Сладко съответно. Grinning Дай рецептата тук- ще ти я преведа!
Аз пък нищо не си харесвам на този сайт. newsm78

Мерси   bouquet
Няма нужда, аз си преведох какво се прави...само не знаех какво значи името на...нещото  Laughing
Виж целия пост
# 7
Ах, това е казахския чак-чак. Grinning Правила съм го само че на топчета. Не съм очарована, въпреки че казахите го превъзнасят. Ето ти превода.

5 яйца
50 мл мляко
3 ст. брашно
300-400 г мед
олио

Медът се слага на водна баня и се вари докато не започне да се сгъстява.
Яйцата се разбиват с млякото. Добавя се брашно и се замесва тесто. Тестото се разточва на тънък пласт и се нарязва на лентички със ширина 0,5 см. Лентичките се нарязват на парченца по 2-3 см., които се пържат в голямо количество олио до златист цвят (може във фритюрника). Заливат се с меда и се нареждат на купчинка.
Виж целия пост
# 8
Е, щом не си очарована, няма го правя....
И без това нещо не съм фен на меда... Cry

мЪрси  Blush
Виж целия пост
# 9
Охо ,добре ,че има картинки Mr. Green .
Така ,че те ще са ми преводача,ако не ще се обръщам към вас  Whistling
Виж целия пост
# 10
  Hug Благодаря Киса, хубав сайт!  bouquet
Виж целия пост
# 11
Киса   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия