Имам няколко въпроса

  • 931
  • 5
Здравейте!

Искам да попитам:
1.Капките Коларгол( ония кафевите) антибиотичнили са и каква е активната им съставка
2.Капките Синекод, които аз давам за ларингитна кашлица в момента, се дават преди или след ядене или няма значение.
3. Как правите инхалации на малки деца (2,6). струва ми се невъзможно да я накарам да се захлюпи на парата
Виж целия пост
# 1
Никой ли?
Виж целия пост
# 2
Капките коларгол имат активна съставка сребро,а синекода може да се дава мисля по всяко време.Но ти не си ли питала педито преди да ги купиш тези лекарства,пък и в опътването пише.
Виж целия пост
# 3
3. Как правите инхалации на малки деца (2,6). струва ми се невъзможно да я накарам да се захлюпи на парата
Ихалации, особено на малко дете, се правят С ИНХАЛАТОР - изключително опасно е да се правят с "подръчни средства" / тенджери, купи и т.н./ Имам в предвид опасността от изгаряне! Embarassed
Виж целия пост
# 4
Ако нямаш инхалатор, защото сега едва ли можеш да си го доставиш, а инхалацията не чака отлагане, можеш да направиш следното:
Вземи едно одеалце и като легне малката сложи тенджерата с лайката и содата до леглото. Завиваш с одеалцето леглото и парата остава вътре. Абе правиш нещо като палатка. Но трябва да си до нея и е добре да спи. За да не вземе да бръкне във врялата вода. Не знам какво е леглото й.

Това съм го правила на моя, когато беше като твойта. Нашето легло е тип кошарка. Постепенно свикна и правехме без да е заспал. През това време четяхме приказки.

Стискам палци и дано успееш. Спокойна Нова година желая от сърце.
Виж целия пост
# 5
Ако нямаш инхалатор, защото сега едва ли можеш да си го доставиш, а инхалацията не чака отлагане, можеш да направиш следното:
Вземи едно одеалце и като легне малката сложи тенджерата с лайката и содата до леглото. Завиваш с одеалцето леглото и парата остава вътре. Абе правиш нещо като палатка. Но трябва да си до нея и е добре да спи. За да не вземе да бръкне във врялата вода. Не знам какво е леглото й.

Това съм го правила на моя, когато беше като твойта. Нашето легло е тип кошарка. Постепенно свикна и правехме без да е заспал. През това време четяхме приказки.

Стискам палци и дано успееш. Спокойна Нова година желая от сърце.
Dino, Благодаря ти!!!
 Полезна , както винаги!!!
Весело посрещане на Новата Година и много, много поводи за усмивки през цялата 2007 за теб и хората, които обичаш!!! newsm51
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия