Късмети за Новогодишната баница

  • 2 909
  • 5
Вече трябва да се приготвяме по малко и се сетих, че можем да си помогнем с оригинални идеи за късметите, които слагаме в новогодишната баница.
Как ги оформяте? Слагате ли и паричка. Не е за рецептата за баница, а за съдържанието на късметчетата. Аз например слагам и дрян, но просто така- без да знам кое какво значи. Просто до всяко късметче да има и дрян за здраве. Всяка година пиша различни късмети- каквото ми дойде. Но ми се иска тази година да е по-различно и по-обмислено.   Thinking
Виж целия пост
# 1
Kakto minalata godina i tazi godina 6te pravia banica s kori BELLA.Vatre si ima kasmeti i sa mnogo gotini.Nadiavam se,4e 6te ti haresat i na teb.VESELI PRAZNICI.   
Виж целия пост
# 2
В Готварския форум имаше тема с идеи за късметчета, но не успях да я намеря  Sad
Виж целия пост
# 3
Аз навивам листчето с написания късмет около клечка за зъби или дрян и забивам в парчетата от баницата.Слагам паричка,но тази година няма да я слагам още докато редя баницата,а върху нея/баницата/,като ще има късмет "Стига ти тая награда,парата на тебе се пада!".Така,който си го изтегли,ще си вземе наградата!
Ще правя всичко това,защото когато дойде ред на баницата всички са вече наядени с пържолки и други вкусотии и започва едно ровене в пърчетата-всеки човърка,без да яде за да си намери късмета  #Cussing out Много я мразя тази сцена.Накрая се получава така,че хвърляме почти цялата баница! ето какви са моите късмети:
В портфейла ти като ято птици ще долетят безчет парици.

Едва ли ще избегнеш това мъчение чака те много учение

Пада ти се ненадейно
много щастие семейно.

Приятели ще имаш верни,
щури,диви и модерни.

С Новата година късмет избра си нов -
ще намериш свойта истинска любов.

Стига ти тая награда,
парата на тебе се пада.

.И тази година добър късмет улучи-пада ти се здраве и благополучие!

Радост те чака голяма,
ще станеш ТАТКО или МАМА!

В игра джакпота ще уцелиш
и крупна сума ще спечелиш.

Тоз късмет за теб утеха-
вървиш нагоре към успеха.
Банални са малко,но не ми идва музата нещо  Blush
Виж целия пост
# 4
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=144671.0
Виж целия пост
# 5
Участие в Риск печели-Риск губи
Ферма за сняг
10 литра айрян в морето
Малка спретната къщурка с две кОли/МcLaren/ отпред
Уф,само глупости се сещам.Спи ми се,не ми обръщайте внимание...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия