Моля ви за помощ-СПЕШНО търся хотел или квартира в Лозенец или някъде наблизо

  • 596
  • 3
   Момичета много се нуждая от помощта ви. Майка ми и сестра ми са в София т.к. баща ми го приеха в болница Токуда. Търся хотел или квартира на приемлива цена в Лозенец или някъде наблизо.
Виж целия пост
# 1
В Лозенец хотелите са на космически цени, а квартира за няколко дни няма да намериш (по мое мнение), казаха ми за един хотел който може да ти свърши работа, до колкото знам двойна стая е 40лв. и се намира до НДК. Ако цената ви устрийва това е сайта http://www.hotel-tzar-asen.hit.bg/breservations.html
Виж целия пост
# 2
Намерих един хотел до Лъвов мост-казва се Ени. Цената на двойна стоя е 30 лв. Незнам обаче доколко е близо до Лозенец? Някой може ли да ми каже с какво се пътува от Лозенец / бул. Н. Вапцаров / до Лъвов мост?
Виж целия пост
# 3
Намерих един хотел до Лъвов мост-казва се Ени. Цената на двойна стоя е 30 лв. Незнам обаче доколко е близо до Лозенец? Някой може ли да ми каже с какво се пътува от Лозенец / бул. Н. Вапцаров / до Лъвов мост?

Не е далече, ама точно край Лъвов мост са курвите. "Хотелите" около него са си откровени публични домове. Потърсете нещо по протежение на Вапцаров - около Румънското посолство, кв. Яворов, Гео Милев, Подуяне...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия