ПОТЪТ И СЕ КРАЧЕТАТА

  • 555
  • 9
още от бебе на дъщеря ми и се потят крачетата и дори понякога миришат. лятото в къщи ходи само по тънки чорапки, а зимата и с пантофи. чудя се дали е нормално или е знак за нещо?
Виж целия пост
# 1
Ами знак е - и тя е човек  Laughing Не се притеснявай, просто гледай чорапките да са памучни и да не е много обута. И мойта беба е така, изчетох тук един куп теми и това е. Просто си се потят като всички хора.
Виж целия пост
# 2
Да и при нас е същото,особено сега зимата с пантофите.Но и като бебе без пантофи пак и се потяха.
Виж целия пост
# 3
нормално е лятото дъщерями ходеше само със сандалки и ий миришека крачетата,сега в къщи ходи с чорапки които имат пришита кожа на стъпалото и пак и намирисват от време на време.
Виж целия пост
# 4
сега съм по спокойна  ooooh!защото ми казаха (не лекар) че може да е рахит, но аз не виждам други признаци
Виж целия пост
# 5
Почти на всички малки им се потят краката
Виж целия пост
# 6
На нас пък педиятърката ни увеличи Вигантола, когато й казах, че му се потят краката Rolling Eyes . И според нея нямаше признаци за рахит, но.. явно превантивно ни увеличи дозата. Е, сигурно и възрастта е от значение (ние бяхме на 4 месеца тогава) Peace
Виж целия пост
# 7
Ами като е топло ще се потят Mr. Green. И моята беба е така като е прегрята в краката.
Виж целия пост
# 8
И на Вики му се потят, но мирисът определено не е мирис на крака, а по скоро като на изпотено - кисело. Особено когато е по - дебело обут.
Виж целия пост
# 9
да и на нас ни се потят мног крачетата, дори да е обут само с чорапогащник и отгоре направо пантофки...като събуя пантофките и е все едно е стъпил в локвичка..толкова са му мокри...ако някй знае начин как да се прекрати това нека да казва newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия