д-р Балев - Варна

  • 8 135
  • 13
Момичета,вече втора седмица не мога да си запиша час при д-р Балев,а вече съм в 33г.с.Знаете ли ,ако отида без час ще ме приеме.И дали е късно да ходя при него в 35 г.с.?
Виж целия пост
# 1
ако не можеш по телефона,отиди на място в петък сутринта-ще ти запишат час за другата седмица-дано не е късно Peace Всичко добро  bouquet
Виж целия пост
# 2
всеки петък сутрин записват часове за следващата седмица!
Когато ходих на преглед при него имаше 2-3 души без часове,които също прие.Доколкото знам всичко зависи от това дали е на кеф
Виж целия пост
# 3
Аз по-миналата седмица не успях да си запиша час- никой не вдигаше телефона. Към 8.30 се обади каката и каза, че часове няма. КАкто и да е, разбрахме се с нея ако следващия петък не успея, да отивам без час около 15ч. Преедния петък пратих мъжа ми на място- точно в 8 започват да записват. ТАка че ако искаш отивай утре без час- ще те приеме, като обясниш ситуацията. Peace
Виж целия пост
# 4
Прие ме без час около 14ч.,но преди това отидох на място към 12.30ч.и момичетата на рецепцията ми казаха ,че д-ра щял да дойде по-рано ,така че имах късмет.Но както и първият път не беше много приказлив ,каза ми че всичко е наред и толкова.Даже забравих да го попитам за нещата,които исках.Последно ми каза да си родя нормално и само в краен случай да се съгласявам на секцио.Това беше.
Виж целия пост
# 5
Добре, че те е приел. И аз ходих днес- той си е такъв, не приказва много. ПЪк и откъде да знае кой какво има да пита Wink НЕ знам, за мен си е нормално, може би защото не задавам въпроси по принцип(лекар съм). Важното е, че всичко е наред Peace
Виж целия пост
# 6
Извинете за малко глупавия въпрос, но при него само за фетална морфология ли ходите или може да се ходи и по други причини? И също така може ли някой да ми даде инфо за работно време и къде му е кабинета. Благодаря ви!
Виж целия пост
# 7
Той е специалист по образна диагностика, не преглежда само бременни. РАботи в б-ца Проф. ТЕмелков в понеделник и сряда следобедите. ЗАписването е само в петък от 8ч за следващата седмица. Тел. са
600 126 и 600 127. Часовете съвршват за 10-тина минути, ако избощо успееш да се свържеш. Затова най-добре да отидеш на място, но точно в 8.00 ч.
Виж целия пост
# 8
Момичета,мислите ли че като ви е преглеждал д-р Балев ,всичко с бебето ви е наред?Имам още малко до раждането и ме е обхванала едно притеснение.
Виж целия пост
# 9
Да, аз му вярвам, макар и да знам, че и той греши понякога. Така е в медицината- няма гранции, и 10 души да те гледат..... Та, доц Балев видя задъжка на урина в бъбреците на дъщеря ми още към 20-та седмица и така вече знаех какво да правя след раждането.
Нормално е д асе притесняваш, но се успокой, всичко ще е наред. Аз не бих търсила друго мнение на твое място Peace
Виж целия пост
# 10
Момичета,вече втора седмица не мога да си запиша час при д-р Балев,а вече съм в 33г.с.Знаете ли ,ако отида без час ще ме приеме.И дали е късно да ходя при него в 35 г.с.?

АКо се примолиш на рецепцията и кажеш, че неможеш по телефона да си запазиш час /при мен беше същото/ ще те приемат и без час, като те видят че си бременна. Аз така отидох - даже от 14 ч имаше още 3-ма записани обикновени /небременни/  хора, поизчаках 1,5 час, но ме прие човека и много съм доволна от прегледа  bouquet. Аз по принцип задавам много въпроси и изнервям по-несговорчивите лекари, но доц. Балев ми обърна внимание, на всичко ми отговори конкретно, ясно, без недомлъвки newsm10. Аз отидох в 35та седмица защото не успях да си запазя като теб час по-рано.
Успех на всички очакващи майчета и на прегледа да чуват само приятни неща wavey!
Виж целия пост
# 11
Наистина си е трудно записването при доц.Балев но си стува да чуеш поне сигурно мнение. А някой ме беше излъгал тук във форума, че Балев преглеждал изванредните пациентки след седем 4аса. Познайте, изтупах се там а те такмо вече бяха приклучили и не мойах да мина.
Виж целия пост
# 12
  Оставали до късно понякога но само да довършат прегледите ако са били закъснели с часовете.
Виж целия пост
# 13
По принцип ще те приеме ако отидеш на место,но Балев е много добър диагностик ,но не смятам че ще ти даде нужната информация, Naughtyмоето мнение е да отидеш при д-р Давидков.Там ще разбереш и до последния детайл което те интересува. newsm10
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия