И аз ще ставам мама на лъвче......

  • 2 829
  • 40
Здравейте, мили момичета! newsm51Дойде и моят ред да се похваля.Не мога да ви опиша колко сме щастливи.Бременна съм.........След година и половина опити установих, че на Коледа наистина стават чудеса. EFP-Видях ги още на 11.12,но втората беше толкова бледа,че си мислех,че я няма,но след една седмица станаха еднакви.Ходих миналата седмица на лекар,но бебето се беше имплантирало многа ниско и не се знаеше дали ще го задържа.Но сега вече всичко е наред/дай Боже newsm17/,вече си имаме сакче,жълто тяло и пулс.Живот и здраве към 20.08 ще съм вече мама.Благодаря ви че сте тук и ви има.Получих голяма подкрепа от вас и много полезни съвети.Надявам се всички до една да ме последвате към отчетни.
Виж целия пост
# 1
Е, хайде, вече официално ЧЕСТИТО  bouquet Миличка, много се радвам; много лека и безпроблемна бременност и най-сладкото лъвче за финал Hug /Огьин сме ние лъвиците Laughing/
Виж целия пост
# 2
Честито   bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 3
Честито ти малко лъвче. Успех и много спокойствие през следващите месеци до появата на най-сладкото  smile3504.
Виж целия пост
# 4
Честито!!!!!!  bouquet  bouquet  bouquet
Лека и спокойна бременност ти желая,а след 9 мес.-най-сладкото и послушно бебче!
Явно на Коледа стават чудеса! Praynig
Виж целия пост
# 5
Честито!!!! Много лека бременност и здраво сладко бебче на финала!!!
Виж целия пост
# 6
Честито ти коледно чудо и от мен много щастлива и лека бременност, една прекрасна малка здрава буболечка и дано да повлечеш крак към отчетни за повече бъдещи мами
Виж целия пост
# 7
Честито Hug и леко бременеене
Само да вметна, че дъщеря ми и племеника ми са лъвчета , еее по големи инати нема, отстоява си своето до откат
Да ти е живо здраво плодчето Peace
Виж целия пост
# 8
Ееее, честито   bouquet
Виж целия пост
# 9
Поздравления и от мен! Прекрасна Новогодишна новина!
Виж целия пост
# 10
Честито и от мен да си родиш най здравото и сладко лъвче на света.
И при мен има проблем но се надявам и аз чудото да стане и двете да си пишем в отчетни.
Между другото и аз и татито сме лъвове е супер зодия си е.
Виж целия пост
# 11
Честито!    bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 12
Честито!Да си имаш едно хубаво, добро и сладко лъвче!Лека бременост! Heart Eyes
Виж целия пост
# 13
Честито миличка.Много се радвам за теб Hug
Виж целия пост
# 14
  bouquet 
браво!!!! лека бременност и здраво бебче
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия