Как се ходи на кръстник на Васильов ден?

  • 6 353
  • 9
 Twisted Evil  традицията повелява да е с пита и пиле
вие как ходите ??
 Peace
Виж целия пост
# 1
Ние ходим при кръстниците ,но не точно на Васильов ден....  Wink
Както се разберем по телефона Mr. Green...и в зависимост от ангажиментите ..... ooooh!
Нося -бутилка с вино,питка,руло,плодове,кекс  Peace
  bouquet
Виж целия пост
# 2
 Twisted Evil
ами аз съм кръстницата, на която ще се идва на гости и ме питаха какво да донесат
  bouquet
Виж целия пост
# 3
Twisted Evil
ами аз съм кръстницата, на която ще се идва на гости и ме питаха какво да донесат
  bouquet

Казваш "яденето от мен-подаръците от вас". Laughing Laughing Laughing
Шега. Flutter
Абе тези, които ще идват на гости трябва да се интересуват с какво се ходи. Казваш, че очакваш от тях да разбереш какви са традициите и да носят както сърце им подскаже. Party
Виж целия пост
# 4
Казваш "яденето от мен-подаръците от вас". Laughing Laughing Laughing
Шега. Flutter
Абе тези, които ще идват на гости трябва да се интересуват с какво се ходи. Казваш, че очакваш от тях да разбереш какви са традициите и да носят както сърце им подскаже. Party
hehe накрая май така ще стане като гледам никой не дава идей
ама май няма да е с пита и пиле
аз пиле не ям (вегетариянка съм) те пък хляб не ядат за  слаби фигури
  bouquet
с бисквитена торта става ли ?  newsm78
Виж целия пост
# 5
с бисквитена торта става ли ?
Да, става стига да я обичаш Peace
ами аз съм кръстницата, на която ще се идва на гости и ме питаха какво да донесат
  bouquet
Хайде сега ти си кажи какво обичаш да хапваш и какво ще им поръчаш Laughing
  bouquet
Виж целия пост
# 6
 Twisted Evil
ами 1вата година дойдоха с пиле и пита
2рата  с бисквитена торта
тази май с торта от сладкарници неделя  bouquet
Виж целия пост
# 7
Тази тема новогодишномайтапчийска ли е ? След като знаеш традицията, но не я спазвате какво очакваш да чуеш? Ами разберете се помежду си какво да донесат, какъв е проблема не мога да разбера- те трябва да му мислят с какво да дойдат, не ти. Звучи така сякаш нямаш търпение какво ще ти донесат.
По темата- не ходя на кръстник,откакто за Великден отидохме с пита, козунак, яйца, вино и торта, а тях ги нямаше в къщи- били на разходка, защото времето било прекрасно. Само ще добавя, ще имахме предварителна уговорка и пътувахме в друг град, защото не живеем в един и същи град. До там с традициите. #2gunfire
От 97 г посрещам своите къмци, на които ние сме кръстници. Не очаквам да ми носят нищо и го подчертавам, защото приготвям доста неща, няма нужда от нищо. Но те винаги идват с вино, ракия, бонбониера и лакомства за децата. Напълно в рамките на нормалното.
Виж целия пост
# 8
Тази тема новогодишномайтапчийска ли е ? След като знаеш традицията, но не я спазвате какво очакваш да чуеш? Ами разберете се помежду си какво да донесат, какъв е проблема не мога да разбера- те трябва да му мислят с какво да дойдат, не ти. Звучи така сякаш нямаш търпение какво ще ти донесат.
По темата- не ходя на кръстник,откакто за Великден отидохме с пита, козунак, яйца, вино и торта, а тях ги нямаше в къщи- били на разходка, защото времето било прекрасно. Само ще добавя, ще имахме предварителна уговорка и пътувахме в друг град, защото не живеем в един и същи град. До там с традициите. #2gunfire
От 97 г посрещам своите къмци, на които ние сме кръстници. Не очаквам да ми носят нищо и го подчертавам, защото приготвям доста неща, няма нужда от нищо. Но те винаги идват с вино, ракия, бонбониера и лакомства за децата. Напълно в рамките на нормалното.
хехе ами не е новогодишно майтапчийска  newsm78 ,но май се превърна в такава
работат най стана като онази раклама
Традиции -> не са това което бяха
 #Crazy съжалявам, че при вас се е получило разминаване
само да вметна че със кръщелниците ми сме на една възраст и каквото и да се донесе или да не се  все е весело
весело посрещане на Н.Г
  bouquet
Виж целия пост
# 9
Цитат
По темата- не ходя на кръстник,откакто за Великден отидохме с пита, козунак, яйца, вино и торта, а тях ги нямаше в къщи- били на разходка, защото времето било прекрасно. Само ще добавя, ще имахме предварителна уговорка и пътувахме в друг град, защото не живеем в един и същи град. До там с традициите.

Ужас! Shocked И съхранихте ли си отношенията с тях след това? Аз бих подивяла. #2gunfire #2gunfire
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия