срастване при момИченце и кbрма?

  • 405
  • 3
здравейте мами,обръщам се към всички които са минали по този път и към тези които имат информация по проблема!забелязах нещо при смяната на памперса при бебка,но незнаех,какво точно,една ципичка,нещо беличко и се 6ашнах!отидохме при педито прегледа я,видяхме че има малко отворче през,което изтича урината,а на доло е залепено(флабийките),каза,че не е нещо спешно и че ще ни даде направление за детски гинеколог.прибрахме се и прочетох всичко което намерих по въпроса.някои мами са писали,че са се оправили с карма,а и на мен ми се ще първо да опитам най-безобидня начин.моля ви кажете ,след като се снабдих с малко кърмичка какво точно да правя?как да мажа и кога,колко пъти и всичко,всичко!има 3 почивни дни,в които 6те се надявам на чудо!благодаря предварително!весело посрещане на новата година и много,много здраве ви желая!:)
Виж целия пост
# 1
не рискувай здравето на детето си и най-малкото не си прави експерименти навръх Нова година! Изчакай да минат празниците и отидете при специалист!

Успех!
Виж целия пост
# 2
И при дъщеря ми имаше подобно слепване, но явно съм го забелязала съвсем в начален стадий. Започнах при смяна на памперса да й пръскам кърма - направо, както е топличка - и леко поопъвах с пръсти - не я болеше, защото не реагираше. Още на другия ден започна да се разлепва и до вечерта си беше ОК.
Виж целия пост
# 3
Не съм разлепвала с кърма, тъй като не съм опитвала да опъвам след напръскване, но определено забавих процеса на следващото срастване с месеци.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия