как се обръщате към свекито

  • 4 396
  • 117
питам защото аз съм омъжена от 2г. и не се обръщам към свекървата с никъкво обръщение.покрай детето и казвам бабке но знам че не това иска да чува. ще се радва да и казвам мамо , но аз вече имам майка и ми е някак странно да го казвам на друг.
Виж целия пост
# 1
В началото казвах "майко", но се случиха някои неща, които коренно промениха отношението към родителите на съпруга ми.От тогава не казвам нищо( а и дано не се налага).
Виж целия пост
# 2
Тази тема е традиционно да се пуска всеки месец Tired
 Свекърва ми се казва Таня и аз и казвам лельо Таня.Майка си имам, не мога да дам тази "титла" на друга жена.А и думата лельо според мен покзава някакво уважение към нея, отколкото да и казвам само Таня.
Виж целия пост
# 3
И аз като Биляна. Peace
Виж целия пост
# 4
Никак Confused
Виж целия пост
# 5
Мирела.

Ако иска мога и майко да я наричам, няма проблем. Но тя не иска, за което се радвам.
Виж целия пост
# 6
 Никак. Когато искам да и кажа нещо, просто отивам до нея и и го казвам. Ако е далече и се налага да извикам, просто я чакам да дойде по-близо:)
Виж целия пост
# 7
Що се занимавате с глупости и сами си тровите живота. Много ясно, че имате една майка, никой не го оспорва. Ако свекърва ви ще се радва да я наричате "майко", струва си да се плати тази "цена", за да имате нормални отношения. Не "майко", ако поиска, и Дядо Мраз бих я наричала и окото ми няма да мигне. Wink
Виж целия пост
# 8
По име.Казава се Румяна и и викам Руми.На свекър ми също.
Виж целия пост
# 9
По име.Казва се Силия
Виж целия пост
# 10
По име.Казава се Румяна и и викам Руми.На свекър ми също.
И на него ли му викаш Руми?  Joy



Нищо не й викам на моята.
Виж целия пост
# 11
По име.
Виж целия пост
# 12
Казвам й "майко"
Виж целия пост
# 13
Никак Crossing Arms
Виж целия пост
# 14
По име Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия