Сребърна вода

  • 452 065
  • 764
# 465
Аз също искам да кажа, че съм доволна от сребърната вода. Тази на Аркол използвам, защото само нея намирам в аптеката. През зимата се заразих с конюнткивит и три месеца не можах да се оправя с всевъзможни капки за очи. Накрая питах очната лекарка дали ще ми навреди ако си капя сребърна вода в очите и тя каза, че е безопасно и ако не ми помогне поне няма да ми навреди. И взе че ми мина....чак не повярвах. Разбира се не мога да съм сто процента сигурна, че е то това само, защото ползвах и капки, но за мен ефекта беше точно от водата. Сега с тампонче вечер си забърсвам очите, както и на малкия - сутрин и вечер като го взема от градина.
Искам да попитам някой дали я е ползвал при бактериални или гъбични инфекции на влагалището?И ако да да каже как точно. Сигурно пише някъде в темата, но е много дълга и нямам време цялата да я чета Embarassed
Виж целия пост
# 466
и аз излекувах кониуктивита.изключително упорит.пробвахме всичко антибиотични и стероидни капки нищо не помогна.тази вода върши чудесано деиства по бавно.но наи-важното безвредна е.
Виж целия пост
# 467
един татко защо не казваш как да си приготвим сребърната вода аз също съм доволна от Аркол но ако мога да си я приготвям ще ми е по спокойно какво пие семейството ми
Виж целия пост
# 468
Няколко фирми продават апарати за правене на сребърна вода в домашни условия и аз се чудя много напоследък дали да не си купя, тъй като ние я ползваме тази вода ежедневно, особено при детето. При хрема или запушен нос капя обилно в нослето с капкомер, профилактично му давам един-два пъти дневно да пие направо от шишенцето / купувам от аптеката Аркол/, имаме и богат опит при лечението на упорити ечемици, които лекарите искаха да оперират - слагам тампон напоен със сребърна вода за около пет минути върху окото, или просто му почиствам очичките вечер преди лягане. Аз лично ползвам тази вода за почистване на лицето си и съм изключително доволна. А, забравих да спомена, че няколко пъти съм промивала раните след падане на моя палавник - много добре дезинфекцира и промива.
Виж целия пост
# 469
В друг форум четох мнения на Д-р Михайлов, който е известен хомеопат, че тези уреди на се много ефективни, защото трябвало да е дестилирана водата, да е не знам какво среброто и т.н....Едрината на частиците, които се получават също е от много голямо значение...иначе идеята за домашно приготвяне е много добра и предполагам ще е доста по-икономично, защото и аз много често я употребявам, а е около 3 лева едно шишенце...И за около седмица свършва... Tired
Виж целия пост
# 470
В друг форум четох мнения на Д-р Михайлов, който е известен хомеопат, че тези уреди на се много ефективни, защото трябвало да е дестилирана водата, да е не знам какво среброто и т.н....Едрината на частиците, които се получават също е от много голямо значение...иначе идеята за домашно приготвяне е много добра и предполагам ще е доста по-икономично, защото и аз много често я употребявам, а е около 3 лева едно шишенце...И за около седмица свършва... Tired

Аз си купих уред и си правя сребърна вода. Не го знам този д-р хомеопат, до колкото знам сребърната вода не е хомеопатично средство, или поне до колкото съм запозната с хомеопатията. На моя син хомеопатията не му действа, за разлика от сребърната вода. А след като четох, за хомеопатията, че в нея нямало лекарствени вещества, а разчитали на някаква си космическа енергия, и съвсем ми се стори дрън, дрън и изобщо не и се доверявам вече. Та да се върна на темата за сребърната вода.
Купешка или домашно правена. Не знам какво имат в предвид домашно приготвена, аз си купих уред който ми прави сребърна вода. Мога да кажа, че водата която си правя е с по-голямо съдържание на сребро и се усеща голяма разлика във вкуса между купешката и домашната. И ми се струва, че за по голяма печалба купешката я разреждат. В упътването към всяка кана за сребърна вода си пише каква вода може да се използва и пише, че не трябва да е дестилирана. Аз ползвам трапезна вода, изворна.
Виж целия пост
# 471
Ето линк към темата, която споменах - от форума на "Часът на мама" е. Преди време редовно я следях там, но стана много голяма и сега нямам нерви.
http://mama.btv.bg/forum/viewtopic.php?f=8&t=3837
На много места бяха обсъждани тези уредчета и аз исках да си купя, но се разколебах.
Виж целия пост
# 472
А след като четох, за хомеопатията, че в нея нямало лекарствени вещества, а разчитали на някаква си космическа енергия, и съвсем ми се стори дрън, дрън и изобщо не и се доверявам вече.

Може ли повече инфо за тази космическа енергия? Защото за първи път чувам такова нещо.
Виж целия пост
# 473
А след като четох, за хомеопатията, че в нея нямало лекарствени вещества, а разчитали на някаква си космическа енергия, и съвсем ми се стори дрън, дрън и изобщо не и се доверявам вече.

Може ли повече инфо за тази космическа енергия? Защото за първи път чувам такова нещо.


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=211286.0
Виж целия пост
# 474
Здравейте ! Имам един въпрос , на който може и да има побликуван отговор вече , за което се извинявам . Къде във Варна мога да си купя сребърна вода?
Благодаря ви предварително.
Бременна съм в 8-ят месец и от близо месец си лекувам ухото и гърлото и имам хрема , но безрезултатно . Изпих какви ли не хапчета и капки по лекарско предписание , разбира се , но полза никаква . Вече всикнах да не чувам , но се притеснявам от трайни поражения. Реших да пробвамъс сребърната вода .
Виж целия пост
# 475
Здравейте ! Имам един въпрос , на който може и да има побликуван отговор вече , за което се извинявам . Къде във Варна мога да си купя сребърна вода?
Благодаря ви предварително.
Бременна съм в 8-ят месец и от близо месец си лекувам ухото и гърлото и имам хрема , но безрезултатно . Изпих какви ли не хапчета и капки по лекарско предписание , разбира се , но полза никаква . Вече всикнах да не чувам , но се притеснявам от трайни поражения. Реших да пробвамъс сребърната вода .

Аркол продават в Санита(до окръжна болница) и Първа частна аптека на Червения площад,а Армакс съм купувала от аптеки Ваня Дечева.Сигурно има и на други места ,но тези ги знам  от опит Laughing
Виж целия пост
# 476
Живанка , много ти благодаря !
Виж целия пост
# 477
А след като четох, за хомеопатията, че в нея нямало лекарствени вещества, а разчитали на някаква си космическа енергия, и съвсем ми се стори дрън, дрън и изобщо не и се доверявам вече.

Може ли повече инфо за тази космическа енергия? Защото за първи път чувам такова нещо.


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=211286.0

Не съм търсила информация. Каза ми го медицинска сестра привърженичка на хомеопатията, лекуваща семейството си така. Разви ми цяла теза, която не запомних, но това ми направи силно впечатление.
Виж целия пост
# 478
Привет на всички !
Купих си сребърна вода от Санитата- на центъра  във Варна / нали питах къде я има /, и не това е най- важното ,- бях оглушала и след три седмици лечение с какви ли не лекарства вкл. и аугментин, чак сега взех да чувам -  не мога да повярвам , егати резултатът - със сигурност ще си купя уред за правене на сребърна вода. Смятам до си правя промивки , защото от бременността такива гъби завъдих , че не е за разправяне , а и няма с лекарства ефекта е моментен.
Желая на всички успех с лечението със сребърната  вода !
Виж целия пост
# 479
Здравейте на всички.
Зарибих се по сребърната вода от тази тема,
купих си и я добавих към розовата вода,
за почистване на лицето.
Забелязвам обаче,че лицето ми сякаш започна да сивее.
Та въороса ми е дали е от сребърната вода?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия