ПЪРВА седми4на тема за 2007 - новата, по-добра година!!! 1-7.01.07

  • 6 390
  • 216
Честита НОВА година, моми4ета - коки4ета!
Нека тя бъде изпълнена с много радост, здраве, любов и пове4е бебета!
За много години!!!


Виж целия пост
# 1
Ейййй ама че си бърза  Hug

Честита Нова година и от мен на всички които са някъде по света както и на тези устремени на там

На всички вас от сърце пожелавам много любов,  късмет, здраве, искрени приятели и сбъднати мечти.
Виж целия пост
# 2
Майка, страхотна новогодишна темичка и страхотни пожелания! Ние сме все още в старата година, още почти 3ч ни делят от НГ!

Поздравления за малкият Ти актьор и танцьор!
Виж целия пост
# 3
Честита Нова Година, момичета!!!
Аз си написах честитките в старата темичка и сега се включвам само с едно hello Laughing...
Виж целия пост
# 4
Майка, страхотна новогодишна темичка и страхотни пожелания! Ние сме все още в старата година, още почти 3ч ни делят от НГ!

Поздравления за малкият Ти актьор и танцьор!

Калида, аз 4аках да настъпи новата година в БГ, все пак форума по българско време се движи!  Heart Eyes Ина4е тук отдааааааавна е дошла 2007.
Виж целия пост
# 5
За много години!
Много щастие, здраве, късмет и любов!
Нова година- нов късмет!



СУРВА, СУРВА  ВЕСЕЛА ГОДИНА!

Зелен клас на нива.
Голям грозд на лоза.
Жълт мамул на леса.
Червена ябълка в градина.

Пълна къща с коприна.
Живо, здраво до година!
До година, до амина!


Да ви `насуровакам`- за здраве!
Виж целия пост
# 6
Хайде и тук да си я честитим Simple Smile))
   Maika ,добре,че си напред във времето та си имаме темичка навреме този път Wink
Една шепа орехи за Тали,че се сети да ни насурвака,още и огърлица от пуканки,1 левче и захарно петле Simple Smile
              Аз насмалко да проспя идването на новата година Embarassed
Виж целия пост
# 7
За много години момичета!
Ако има нещо по-ценно от здравето, по-необикновено и красиво от любовта, по-желано от късмета и щастието и по-прекрасно от живота то нека бъде Ваше през Новата 2007 Година!
Виж целия пост
# 8
 morning
Майка, поздравления за танцьора!
Тали ми припомни детските години, като майка ми ме навличаше в топли дрехи и тръгвах със сурвачката, а колко сняг имаше...
А тук пък по новинарските канали само накратко съобщават за присъединяването на България Rolling Eyes
Виж целия пост
# 9
Да ни е

честита и щастлива




година



За много години!

Виж целия пост
# 10
Честита Нова Година!
Сурва, весела година!
Да сте живи, да сте здрави!
Всеки работа да има!
Всяко зло да ви забрави!
Пълни шепи и хамбари,
бели агнета в кошари!
Нека всички земни дари
да се трупат на камари!

Виж целия пост
# 11
и тук да се 3апиша

Честита Нова Година и от Шоки- ланд   bouquet Hug Heart Eyes
Много щастие, усмивки и кьсмет да донесе на всички Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes !!!!!
Виж целия пост
# 12
Специално за Ели да дам от4ет - тази година Томи сурвакаше! Заедно с още няколко деца сурвакаха българите, дошли да празнуват, като предварително се обяви, 4е вси4ки средства, събрани от сурвакар4етата, отиват към фонда за БГ църква в НЗ.
Виж целия пост
# 13
Да ви е честита новата година европейски гражданки на света! Hug
Виж целия пост
# 14
Специално за Ели да дам от4ет - тази година Томи сурвакаше! Заедно с още няколко деца сурвакаха българите, дошли да празнуват, като предварително се обяви, 4е вси4ки средства, събрани от сурвакар4етата, отиват към фонда за БГ църква в НЗ.
хихихихиихи  Mr. Green
знаех си аз  Wink Hug Hug Hug
пускай снимки, много вълнения тази Н.Г. край вас  Wink Party танци, песни и сурвакане  Party

Кита
много ви завидях за къпането  Blush Grinning това пресни, пресни снимки са нали  Party
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия