Дайте снимки от снощи

  • 6 370
  • 100
Ми така де, да видим кой колко се е напил.
Аз по-късно ще се включа.
Виж целия пост
# 1
О, ние бяхме скромни  Blush  - ето  Grinning
Виж целия пост
# 2
Много ти е сладък бебешора, знаеш, че съм му фен Heart Eyes
Виж целия пост
# 3
Много ти е сладък бебешора, знаеш, че съм му фен Heart Eyes
Мерси Дуцка, Честита Нова ГОдина  Heart Eyes - да сте здрави най-вече!Другото само ще дойде  Hug Вие къде бяхте?А Пепи с вас ли беше?
Виж целия пост
# 4
Ние си бяхме у нас, но се събрахме много народ. Пет семейства и баща ми. Пепи беше с нас, имаше деца и падна игра, после заспа като къпан и изобщо не чу нищо от пиратките Grinning
Виж целия пост
# 5
Ми... нямам снимки, но и да имах, хич нямаше да са за показване Mr. Green Blush
Едно мнооого мързеливо посрещане му направихме ние - в хоризонтално положение с питиета, плодове и мезета на една ръка разстояние Sunglasses
Това римляните са били доста умни хора, значи Laughing
Дуцка, здраве и щастие  bouquet, всичкото зло - зад гърба ни и дълбоко под камък Peace
Виж целия пост
# 6
За много години, момичета! newsm24

Снимки още нямам, това ще стане по-късно, ама мога с две думи да кажа - малко тъпичко изкарахме... Rolling Eyes
Бяхме голяма компания в "Буковски", но джиджеят /афроамериканец.../ май попрекали с техното /то аз си падам по техно, хип-хоп, рап, рейв, черна, денс и всякаква друга подобна музика, ама той направо някакви извънземни ритми изкара... Stop На всичкото отгоре посрещнахме Новата година на английски /пак по инициатива на джиджея    ooooh!
Масата ни беше в едно сепаре, близо до "офисчето"  newsm08 на управителя, който не спря да влиза и излиза с някакви мацки...Чуваха се странни звуци отвътре, какво ли правеха... newsm78
Накрая ни писна, прибрахме си и доизкарахме вечерта по пантофи пред телевизора... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 7
........................
Виж целия пост
# 8
Май ме снима някой снощи във вихъра на танца с моя личен анестезиолог. На два фронта ме притеснява този човек - виждал ме е чисто гола 90кг със запретната до врата родилна нощница и не мога още да го преживея; освен това всички танци ги танцува по един и същ начин, независимо дали е дунавско хоро, блус или латино! Grinning
Ще проуча кой точно снима снощи и ще пусна снимка.
Виж целия пост
# 9
За много години, момичета и момчета!

Аз снимки не мога да предоставя, защото снимахме само с камерата, а филма не е желателно да го пускам Mr. Green  Twisted Evil
Прекарах една от най-страхотните си Новогодишни вечери! Пях Crazy и танцувах Party от 21 до 05 ч  Flutter. Гвоздеят на вечерта беше прибирането - без книжка, естествено, но порядъчно пийнала аз карах от Симеоново до нас  Party  Party Party ВърхЪ Grinning
Виж целия пост
# 10
Ние си бяхме у нас, но се събрахме много народ. Пет семейства и баща ми. Пепи беше с нас, имаше деца и падна игра, после заспа като къпан и изобщо не чу нищо от пиратките Grinning

и ние така Grinning
Виж целия пост
# 11
ЧЕСТИТА ВИ НОВА ГОДИНА !! ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ!!! Heart Eyes

 Аз понеже съм назад с техниката и снимам още с лентов фотоапарат,снимки ще изкарам кой знае кога..... Embarassed

Дамаянти,много сте сладки !
Дуци,браво за страхотния купон,радвам се че е ви е било весело !
Нати,ЧНГ и другия път да ме поканиш като ходите на заведение,че у дома ме гледаха доста странно как се кълча и пея...Тия хора не разбират от забавление   Crossing Arms
Стрелче,другия път като дойдеш в Симеоново свиркай да пием по едно  Peace

На всички съфорумци пожелавам най-вече здраве и много щастливи мигове през новата година !     bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 12
Честита нова година!Снимки имам, но ще ги кача по-късно.Нито съм пяла, нито съм танцувала, нищо не съм правила.....хахахах....вервате ли ми Twisted Evil
Нямам глас, някъде го изгубих Rolling Eyes
Стрельоооо що не се обади ма Crossing Arms
Виж целия пост
# 13
Ние го карахме скромно и семейно. Бях на работа до 22.00, минах през нас, хапнахме(бях умряла от глад), след това решихме, че Калоян така и така няма да може да заспи от гърмежите и се изнесохме към площад Батенберг да погледа светлинното шоу. Какво ти шоу, все едно на война попаднахме, било е много красиво, но ние така и не го видяхме защото още в самото начало като започна зарята и гърмежите и Калоян се уплаши и се разплака. Само каза "Стига толкова ракети, искам в колата, айде у дома...". Надцених го, мислех, че ще му е весело да гледа зарята и светлинното шоу, но съм била в голяма грешка Rolling Eyes. Малко ми е детето още за подобни веселби. Сега ми остава да гледам това, което е излъчвано по ТВ-то .

Имам снимано с телефона, но не е интересно.

Като се прибрахме и си приспахме змея си гръмнахме шампанското, изпихме си го и заспахме защото днес ПАК сме на работа Sick
Тъпа работа...
Виж целия пост
# 14
Стрельоооо що не се обади ма Crossing Arms

А ТИИИ? Crossing Arms Хем ти казах къде ще сме! Twisted Evil
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия