Хрема и раждане.Какво да правя?

  • 3 463
  • 9
трябва да родя всеки момент, а съм със страшна хрема от няколко дни, която не минава с нищо.единствено успях да спека течните сополи, но не мога да дишам през носа.притеснена съм ,защото ако тръгна да раждам не мога да си поема въздух за напъване,и се чудя да се пробвам ли изобщо нормално или направо да кажа на лекарката ми да ме режат?толкова искам естествено раждане, но не знам дали само няма да се измъча?!и повярвайте наистина пробвам какво ли не и от аптеката, и бабини илачи, много се притеснявам Cry
Виж целия пост
# 1
Пробва ли Виброцил,ефикасен е.И те съветвам да си родиш нормално-по-бързо ще се възстановиш и ще можеш да си гледаш бебенцето.Успешно раждане.
Виж целия пост
# 2
Бабешки методи тампони с ракия в носа , захаросан мед колкото грахово зърно се пъха в носа, другия най ефикасния ама много мори да знаеш е лук разреждаш едно към едно с вода и капваш в носа  Peace

За хомеопатичните има едни хапчета Коризалия и те помагат Peace
Виж целия пост
# 3
Капки Виброцил.
Прополис.
другия най ефикасния ама много мори да знаеш е лук разреждаш едно към едно с вода и капваш в носа  Peace


Peace
Виж целия пост
# 4
Пий чай с мед и лимон! За лекарства не смея да те съветвам, аз самата не съм им привърженик, а пък и в това положение.......
Виж целия пост
# 5
Уф, какви ли не доводи съм чувала за секцио по желание... Ама заради хрема не бях чувала  ooooh!  Tired
Раждането може изобщо да не започне всеки момент, а хремата така или иначе до седмица минава... Ако наистина искаш нормално и естествено раждане, направи го! Никаква хрема няма да ти попречи да го направиш, ако е само в това проблемът  Crazy
Ако те срежат, а хремата ти премине в кашлица, веселбата ще е по- голяма, повярвай ми... На срязания корем само кашлица ще му липсва...
Виж целия пост
# 6
Ако те срежат, а хремата ти премине в кашлица, веселбата ще е по- голяма, повярвай ми... На срязания корем само кашлица ще му липсва...
Точно това преживях с второто раждане. Вярвай ми, направо се разревах като се разболях, а секциото ми беше насрочено за след 4 дни. Бях готова да отлагам операцията, защото това ми беше второ секцио и знаех какво ме чака. Беше предвидено както първия път да раждам със спинална, но понеже аз голям късмет имам по принцип, спиналната този път не се получи и след 30 минутни мъчения с иглите, накрая ме приспаха. Напъхали ми онези ти тръби в устата и после ела да видиш кошмара със събуждането и храчките. Мислих, че ще се задуша, а бях упоена и не знаех на кой свят съм. Анстезиоложката трябваше да ми помага да дишам. А после не можех нито носа си да издухам, нито да покашлям, а като кихнех все се проверявах дали не съм се порнала.  Grinning Лекарят ме успокои, че са ме зашили здраво и няма страшно Joy  Хич не си помисляй за секцио ако можеш да родиш нормално. Не те плаша, всичко минава, аз вече бях забравила затова, но не си усложнявай зорлен положението.

Сега един мой много ефикасен метод за отпушване на носа - загряваш една шепа морска сол на тигана докато започне да пука. След това слагаш солта в една кърпа и връзваш и започваш да приближаваш кърпата със солта до областта на носа, по цялата дължина и най-вече в областта между веждите. Като можеш да долепиш вече кърпата (като малко поизстине) направо слагаш отгоре. Отпушва много добре, не е неприятно, не вреди. Аз имам много силни хреми и това много ми помага. Прави го колкото може по-често и ще се оправиш.

Успех и стискам палци леко и бързо да родиш! Всичко ще се оправи!  bouquet
Виж целия пост
# 7
когато почнеш да раждаш сигурна съм че хремата няма да ти попречи а и няма нищо по хубаво от естественото раждане
Виж целия пост
# 8
Аз като раждах имах този проблем ,но защото съм със синузит.След като пробвах да напъвам,но не се получаваше,ми сложиха тръбичка с кислород на носа и така родих.Не болеше,а помогна.Не се притеснявай!Но все пак и аз бих ти препоръчала капки Виброцил,стават за бременни,кърмачки и бебета.Леко и успешно раждане! Peace
Виж целия пост
# 9
Малко капки за нос по време набременността едва ли ще ти навредят. Всичките могат да се ползват, все пак са за локално приложение, а и ти ще ползваш само няколко дни. Ако много те притеснява, вземи си детски Олинт, все пак е по-щадяща концентрацията. Виброцил също са много нежни, толкова че на мен не ми действат. Като ти се отпуши носът, ще можеш да се наспиваш добре и да имаш сили за раждането.
Аз също имах хрема в последните седмици и лекарят ми каза, че мога да използвам капки, каквито ми дадат в аптеката. Слагах по малко и всичко беше наред. Леко раждане и здраве ти желая!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия