Позна ли Иван Станчевкъде са 100-те хиляди лв?

  • 1 524
  • 18
Позна ли Иван Станчев къде са 100-те хиляди лв в новогодишното предаване на Нова телевизия - "Сделка или не", и дали пък в Астрологията, като част от Езотериката все пак "има нещо"?

 - Какво е вашето мнение?
Виж целия пост
# 1
     Иван Звездев не е бил в споменатото предаване, поради което само астрологията може да реши дали ако беше, щеше да познае...
Виж целия пост
# 2
В предаването беше Иван астролога, а  не Звездев.
Виж целия пост
# 3
Станчев май му беше фамилията  Grinning, но може и Звездев Simple Smile..в Голямата уста май някой го беше нарекъл и Звездоброеца:)

..че позна, позна...но дали е случайно или наистина успя да "види" в боба нещо кой може да каже:) Той черпеше вода от два извора - астрологията и от гадаенето. ...Според мен си беше късмет. Но има и друго - хора като него са с повишена чувствителност и са с по-голяма способност да улавят "сигнали"..или казано по друг начин по-често ги спохождат прозрения, защото са отворени навън..(мое мнение).
Виж целия пост
# 4
..Според мен си беше късмет. Но има и друго - хора като него са с повишена чувствителност и са с по-голяма способност да улавят "сигнали"..или казано по друг начин по-често ги спохождат прозрения..
      Аз пък забелязвам, че участниците, които работят в Нова телевизия често получават подобни прозрения... Визирам Венета Райкова, но не само...
Виж целия пост
# 5
А той само позна къде са или успя и да ги спечели?
Виж целия пост
# 6
Отказа се и прие сделката - 20 000 лв. В неговата кутия имаше 2500.

Аз вярвам в астрологията, но не и на ежедневните хороскопи.
Виж целия пост
# 7
  - При ситуацията на Иван, банката оферира смяна на кутии, което си мисля той щеше да приеме. А сега изведнъж- взимай 20 и бегай

 - - ТОВА ДОКАЗВА САМО ЕДНО - ЧЕ БАНКАТА ЗНАЕ ПРЕДВАРИТЕЛНО В КОЙ НОМЕР КУТИЯ - КАКВО ИМА И СЪОТВЕТНО ТИ ИГРАЕ КУ.ВАЧКА!
Виж целия пост
# 8
  - При ситуацията на Иван, банката оферира смяна на кутии, което си мисля той щеше да приеме. А сега изведнъж- взимай 20 и бегай

 - - ТОВА ДОКАЗВА САМО ЕДНО - ЧЕ БАНКАТА ЗНАЕ ПРЕДВАРИТЕЛНО В КОЙ НОМЕР КУТИЯ - КАКВО ИМА И СЪОТВЕТНО ТИ ИГРАЕ КУ.ВАЧКА!

Е много ясно  Laughing Mr. Green
Виж целия пост
# 9
..Според мен си беше късмет. Но има и друго - хора като него са с повишена чувствителност и са с по-голяма способност да улавят "сигнали"..или казано по друг начин по-често ги спохождат прозрения..
      Аз пък забелязвам, че участниците, които работят в Нова телевизия често получават подобни прозрения... Визирам Венета Райкова, но не само...
Peace за мен са пълни измишльотини  Outta Joint
Виж целия пост
# 10
Цитат
А той само позна къде са или успя и да ги спечели?

 - Да, той ги позна къде са!
 - но не му дадоха възможност да ги спечели, - абе Отврат!
Виж целия пост
# 11
Ако беше познал да си ги беше взел.
А той прие офертата на банката.

От тук нататък може да има разни сценарии...
Виж целия пост
# 12
Ако беше познал да си ги беше взел.
А той прие офертата на банката.

От тук нататък може да има разни сценарии...

Те не му казаха, че може да поиска от Банкера смяна на кутиите... Че гледа на боб гледа, ама може ли и това да трябва да познае Simple Smile
Виж целия пост
# 13
Цитат
Ако беше познал да си ги беше взел.
А той прие офертата на банката.

 - Водещия му каза дословно: Сделка за 20000лв или отваряш твойта кутия!!!
 - А после, след като прие 20000 лв,  фарисейски му каза - ами ти що не поиска смяна на кутиите?...
 - А Иван преди това позна че 100-те хиляди са в другата кутия - номер-3...
Виж целия пост
# 14
Те не му казаха, че може да поиска от Банкера смяна на кутиите... Че гледа на боб гледа, ама може ли и това да трябва да познае Simple Smile

Е той това ако не може да познае..не знам къде гледа.

- А после, след като прие 20000 лв,  фарисейски му каза - ами ти що не поиска смяна на кутиите?...
 

Фарисейски....нефарисейски, ако е звездоброец на място щеше да знае как да си ги вземе кинтите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия