Кой колко напълня по Коледа?

  • 3 832
  • 74
Аз съм отчаяна. Качила съм 3-4 кг.  Sad
От утре глад и инат пак Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Ооооох,не смея да се тегля!!! Sick
Виж целия пост
# 2
Oh, срам ме  е да си призная, но и аз бях с 4 над предколедните си кг., но от вчера съм само на вода и днес вече съм с 1.8 кг. по-лека. Сега се чудя каква диетка да подхвана, че само на водица не мога да издържа дълго, а и има риск ако прегладнея много да се нахвърля без мисъл  на храната. Моля, кажете вие как се справяте експресно с трупнатите килца. Аз лично съм си поставила за цел до 07.01 да се сложа в приличен вид, че иначе ще ме е срам да се покажа пред хора.
Хайде и честита и успешна година на всички Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Килцата са с 1 повече,а мерките намаляли,ей на тва му се вика странно Shocked Shocked Shocked Shocked
Виж целия пост
# 4
1.200 #Cussing out
Виж целия пост
# 5
Аз съм отчаяна. Качила съм 3-4 кг.  Sad ...

И аз  Cry
Бях стигнала 73 кг. (-20 кг. от старта) и сега пак тръгнах нагоре  #Cussing out
Виж целия пост
# 6
Аз пък отслабнах с около 2 килограма.Емил сега прохожда и постоянно припкам след него.
Виж целия пост
# 7
Абсурдно е да се претегля точно сега и без това ме гони следпразнична депресия, остава и да видя, че съм напълняла... Утре ще направя лунната, после 1-2 дена разтоварващи и чак след това ще се тегля, с надеждата да не се стресна...
Виж целия пост
# 8
Аз даже май съм свалила, защото гърлото ми е цялото с ужасни налепи и всяко преглъщане е ужасен кошмар #Cussing out Sad
Виж целия пост
# 9
Аз не съм се теглила преди и след. И май по-добре. Иначе само истерясвам  Crazy
Виж целия пост
# 10
Аз съм плюс 1, но се надявам след лунната диета утре да се отърва от него.
Виж целия пост
# 11
Аз днес се претеглих и не съм качила нищо.Направо не мога да повярвам! newsm18
Виж целия пост
# 12
и аз несмея да се премеря...Sad
Виж целия пост
# 13
До тук съм качила 2-3 кг
Виж целия пост
# 14
Аз бях качила около 1-2 кг но отидох на дискотека и след много танци пак си върнах старите 63.7  Party
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия