On-line магазини за големи

  • 769
  • 2
Хайде момичета кажете от кои  оn-line магазини пазарувате дрехи,чанти, козметика,гримове.
Виж целия пост
# 1
www.best.bg

www.5-avenue.com

www.parfum.bg

www.levbg.com
Виж целия пост
# 2
Здравей,точно това което търсите ние предлагаме.Казвам се Венцислав и съм представител на фирма която произвежда продукти за здраве и козметика.Пишеш, че търсиш само козметика но съм длъжен да ти кажа за другите продукти.70% от кожата на човек съдържа колаген с течение на времето този колаген изчезва,благодарение на Rodola (българска ВИСША козметика), която съдържа само и единствено колаген това не е възможно.Не съдържат парфюмни композиции и багрила,а цените са от 5-13 лева. Ако наистина търсите нещо натурално от природата ми пишете за да ви запозная с продуктите,сега не мога да спомня за сайта,но ще ви го дам за да се убедите повече.Другите продукти:Ултразвукова пералня с голяма икономия на ток,перилен препарат и вода,която изпира така както никоя друга пералня не може.Това става благодарение на ултразвука(бъдещето).цената също е много добра 63 лева. Йонизаор на въздуха който съживява кислорода и го доближава до въздуха в горките райони. Пишете  ми ако имате въпроси
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия