Как посрещнахте Новата година?Емоции,гафове,интересни случки...

  • 2 167
  • 24
Споделете как мина празника,имаше ли купон или ви беше скучно...Имаше ли издънки или всичко мина като по ноти..Аз прекарах чудесно с приятели в ресторант МОТТО.Имахме предложение за брак в ресторанта,беше много романтично.Сервитьорките извадиха голяма торта и пуснаха "Море от любов".Момичето направо онемя,а целия ресторант избухна в аплодисменти.Имаше и гаф-сервитьорката насочи към тавана ракета и тя като хвръкна ,изпочупи няколко стъклени плочки,които се посипаха по пода.За щастие не нараниха никого,защото в този момент повечето хора бяха навън за фоерверките.Ами хайде,вие сте!
Виж целия пост
# 1
Хайде де,момичета,не може да не се е случило нещо интересно Hug
Виж целия пост
# 2
Никой ли от вас не се е влюбил или пък изневерил или изгорил пържолите или пък са го хванали куките пил ит.н Crazy
Виж целия пост
# 3
Моята Нова Година мина перфектно Grinning Добре, че не пия, че ако пиех тогава не знам Laughing алкохол нямаше да се завърти у дома.  Mr. Green  Като не смятаме това, че пържолите добре начукани от мъжът ми бяха по стената, всичко друго беше ок.  Joy Все пак съм доволна, че той сготви Wink не се оплаквам. Късметите от баницата бяха много интресени, секса и любовта се падна децата Laughing, добре, че още не могат да четат толкова бързо, взехме им ги навреме. А на мен се паднаха шестиците, голяма отличничка ще бъда тази година Wink
И ако не сте правили традиционната баница с бутер тесто, питайте мъжът ми за рецептата Laughing
Не може да се отлепи от тавата Mr. Green
Такива гафове имаме с мъж готвач, но не смея да кажа нищо, че няма да иска повече да готви Grinning
Виж целия пост
# 4
А на мен се паднаха шестиците...
значи и "ники сикс" ше ти се падне  Laughing
Виж целия пост
# 5
не смея да кажа нищо, че няма да иска повече да готви Grinning
не дей първите стъпки са най трудни, осигури "добра проходилка" иначе няма да се сети за гот. печка в близките 10 години...а това никак не е добре за теб..
Виж целия пост
# 6
Ами как,нацепихме се много яко та и до сега реанимирам.
Виж целия пост
# 7
Бяхме на гости на кумовете ни с бебето. Дребния така се превъзбуди, че не пожела да спи. Хрумна ми, че ако го качим в колата и направим няколко кръгчета из квартала ще се унесе.  Та така, в 21:15 обикаляхме махалата с колата, за малко да посрещнем Новата година по улиците. Но той услужливо заспа и се върнахме навреме за речта на президента Wink
Виж целия пост
# 8
Ужасно SadПо-скучна и мълчалива Нова година не съм имала до сега ...
Виж целия пост
# 9
С приятели извън София - по-скоро до Пловдив - беше много хубаво Hug
Виж целия пост
# 10
Ужасно SadПо-скучна и мълчалива Нова година не съм имала до сега ...
Май ти е липсвал някой.
Виж целия пост
# 11
 Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 12
stefani66 , вече писах някъде за мойта Нова година, но ще пусна и тук албума, само заради теб, да знаеш  Laughing

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=90601

Нещо да кажеш, а  newsm53
Това беше една истинска Нова година, без фойерверки, без заря, а как си трябва-   Animal Pig свинското погребение при комшиите,черва из улицата, събрали се всички махленски котки и кучета, главата на прасето в казана..............оф, отплеснах се  smihesorry
Истината е, че прекарахме чудесно, семейно на вилата- далеч от роднини  Drunk  и шумни компании и беше доста неестественно, но романтично,  1dating около ПРОМЕТЕЙ   Mr. Green
Виж целия пост
# 13
Имаш чудесно семейство!Да сте живи и здрави през Новата гадина!Защо и ние си нямаме една вила някъде
Виж целия пост
# 14
Болна, просната на едно сепаре в едно от любимите ми заведения, където свиреха мои приятели-металисти  Laughing Общо взето заспивах и се събуждах 4-5 пъти. Но цялата нова година е описана най-подробно ТУК Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия