корфу - хотели, пансиони, апартаменти?

  • 1 850
  • 2
дали може да ми препоръчате място в корфу, където сте отсядали и сте останали доволни. важно ми е да е близо до морето и да има възможност за ол инклузив...
Виж целия пост
# 1
Здравей!
Ами те на Корфу всички хотели са покрай морето Laughing Зависи какво искаш-дали пясъчен плаж или с камъчета, дали да бъде по-луксозен или напротив. Всъщност за там имай предвид, че повечето хотели са тип семейни и са далеч от лукса (примерно сравнено с Турция), но пък мястото е много красиво Peace Незнам и дали има такива с AI, пък и не видях нито едни клуб- хотел, за са си седиш там по цял ден и да не си подадеш носа навън Laughing.
Ние бяхме в хотел Океаниз, който се намира в Палеокастрица (там е най-красиво и задължително се водят туристите). Доволна съм от хотела, бяхме със закуска и вечеря, но сигурно предлагат и пакет с обяд. От едната страна бяха два малки каменни плажа, от другата- два малки пясъчни. Мястото е много спокойно и невероятно красиво, а там се намира и една от най-известните морски таверни-Алипа-в която ходят да хапват октоподи и други вкусотии включително министрите на ЕО.
Ако имаш други въпроси-питай Laughing
Виж целия пост
# 2
По - скоро място за почиване ли е или за купони ? Simple Smile За почиване не ми трябва !! Ще почивам като умра. Та има ли живот, таверни, хора, дискотеки Simple Smile Или е съвършено спокойствие. Тъй като на лято уж мислех да ходя там newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия