Отчет на набор 2003 - 4

  • 16 415
  • 281
Хайде Нова Година и Нова тема!
Желая ви много здраве, късмет и усмивки през новата година!



Старата тема
Виж целия пост
# 1
Така популярното "Записвам се" Mr. Green

Всъщност, отчитам се с това, че Василена сам сама ме набра по телефона да си побъбрим. Дете на технологиите, какво да го правиш Heart Eyes
Виж целия пост
# 2
Хайде Нова Година и Нова тема!
Желая ви много здраве, късмет и усмивки през новата година!



Старата тема

За много години на всички наборчета и на техните семейства
Павел посрещна новата година с нас за пръв път- буден и свеж. Но за целта го бях паркирала да спи от 16.00 до 19.00 преди това.
Страхотно кефене на всичко беше, даже като си легна и сътвори двустишие /Много си пада по римите - всичко римува/:
" И в тъмнината
оглуши ни зарята..." Heart Eyes
Виж целия пост
# 3
Хайде и от мен щастлива и успешна нова година!

И Калин за първи път посрещна с нас новата година,но не беше спал следобяд и беше кисел...и се уплаши като отворихме шампанското...но му хареса зарята  Mr. Green

А тази сутрин не искаше да ходи в градината и се разрева  ooooh!
Виж целия пост
# 4
За много години и от нас! Пожелавам много здраве и щастие на всички наборчета и на майките им разбира се  bouquet
Румен също посрещна буден новата година, даже си легна след мен Blush Сега е поръчал на баща си да купи още бенгалски огън, много му хареса да виси на терасата и да "рисува" с него Simple Smile
Ние три дни ще сме заедно на работа, защото в градината са сборни групи. От групата на Румен няма да ходи нито едно дете, а ако го пратя с непознати деца и госпожа, представям си какво ще е ooooh!  В понеделник живот и здраве ще е пак на градина след двуседмична ваканция.
Виж целия пост
# 5
Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
ЗАПИСВАМ СЕ И АЗ.
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА,ПОЖЕЛАВАМ ВИ МНОГО ЗДРАВЕ,УСПЕХ И ЛЮБОВ.
Виж целия пост
# 6
И ние с Валка да се запишем.
Моята поспалана не издържа зарята. Въпреки, че спахме до 17:30 следобяд, тя вече си беше легнала в 23:15 и не чу въобще данданията. Нали е поспаланка като мама  Wink
Другата година, може би ще издържи  Laughing
Иначе е голяма приказливка и много точно отговаря понякога така, че се чудиш как да продължиш, направо ни забива с въпросите си Simple Smile
Честита Нова Година на всички, много радости, здраве и щастливи мигове.
Виж целия пост
# 7
Честита Нова Година!
Бъдете много здрави, щастливи и усмихнати!  bouquet
Виж целия пост
# 8
И аз да се запиша.
На всички набори :
Честита Нова Година!
Много,много здраве!  Hug
Виж целия пост
# 9
Честита  Нова Година !                                                                                                                            Ниагара за първи път посрещна новата година будна.  Легна си в 1:30 и беше очарована от бенгалският огън и другите магийки.
Виж целия пост
# 10
  Честита и от мен! Тази заря ни излезе през носа. Непрестанно се гасяха всички лапми и "тереризори", за да гледаме зарята.
  Пеперуна, поздрави от наш'та маса cheers
Виж целия пост
# 11
Добро утро  Simple Smile
Много съм доволна - на Таня и хареса сборната група и днес ми вика: Мамо, няма да плача днес - хубаво е на групата  Simple Smile Влезе с желание и ми махна Simple Smile
Малко е борба лягането вечер - свикна да спим заедно и от както се прибрахме вечер е живо чудо. Обаче баща и някак си успява да я излъже и тя идва при нас към 6 сутринта и си доспива  Simple Smile
Много е станала послушна, яде като за последно  Simple Smile и е направила най-накрая дупе Laughing
Нещо обаче не е фен на плодовете  newsm78, но пък сокчета пие в промишлени количества.
Ами това е от мен...приятен ден на всички   bouquet
Виж целия пост
# 12
Добро утро и от нас !!
Най накрая и ние да се разпишем.
честита нова година , дано има по малко болести и повече радости
Виж целия пост
# 13
Бъдете живи и здрави, дано ни очкват само хубави и светли мигове през новата година!!!

Отчитам се и аз - за първи път държахме малчо с нас тази година, за да гледаме зарята. Преместихме се в нов апартамент преди около месец и от прозорците ни се вижда почти цяла София (нищо, че сме само на 5-ия етаж...) - Александър Невски и всичко около него... Беше невероятно - досега не сме гледали такова нещо (преди живеехме на първи етаж и от цялото тържество чувахме само гърменето на пиратките...). А сега загърбихме софрите и телевизора, седнахме си пред прозорците и се наслаждавахме на кипежа - беше направо вълшебно!
Виж целия пост
# 14
Абонамент  Mr. Green

Честитих в старата тема, но ще го направя и в новата - ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА.
Да сме здрави и щастливи!

Ние за първи път бяхме с малкия в новогодишната нощ и той въпреки, че не беще спал след обяд танцува като луд на масата до 2 през нощта. Уплаши се от бенгалския огън първоначално, но от зарята и пиратките - не  #Crazy
Доста се забавлява, заедно с детенцето на нашите приятели. На 1.01. ходихме на разходка до Драгалевския манастир и Боянската църква и си запалихме свещички за здраве.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия