каква кафемашина?

  • 10 983
  • 29
ЧНГ на всички!
Искам да си купя кафемашина с крема диск. Спряла съм се на delonghi ES-190CD, 235 лв. Общо-взето, повече пари не ми се дават. Гледам, че има и по-евтини, на AEG, Briel и др.  newsm78 Какви са вашите впечатления и отзиви?
Виж целия пост
# 1
Миналата година по това време и аз четох всички подобни мнения във форума и най-много гласове имаше за Саеко. Е купих си Саеко. Ама не съм очарована. С крема диск е. Каймакът е много голям, но пада за около 2 мин. Не е траен. Освен това не загрява достатъчно водата. Нито чаят, нито кафето са много горещи- можеш веднага да си ги пиеш без да се изгориш. Сервизът и е в София. Трябва за моя сметка да я пратя евентуално. Но не ми се ще и си караме така.
Ето такава е нашата, но цвят инокс:
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09004669
Виж целия пост
# 2
Моята е AEG, доволна съм, прави хубаво кафе с голям каймак, за децата мляко с какао, бързо загрява и т.н., цената и е към 200лв.
Виж целия пост
# 3
ей такава си купихме за  Коледа
влюбена съм в нея

кафето е страхотно, а цвета е .... Heart Eyes
а се опитваха да ми продадат сива Grinning
Виж целия пост
# 4
Нашата е Simac, супер доволна съм! Peace
Виж целия пост
# 5
ЧНГ на всички!
Искам да си купя кафемашина с крема диск. Спряла съм се на delonghi ES-190CD, 235 лв. Общо-взето, повече пари не ми се дават. Гледам, че има и по-евтини, на AEG, Briel и др.  newsm78 Какви са вашите впечатления и отзиви?
Точно този модел подарих на родителите си за Коледа. Имаше го само в тъмносиньо.  Нашите казаха, че кафето е ок, но има един недостатък - няма бутон за автоматично изпразване на филтъра. Иначе прави каймак.
Виж целия пост
# 6
Ние купихме"Бош-барино"Не е лоша-малка и компактна,черна на цвят.Има и за разпенване на мляко
Виж целия пост
# 7
Моята е делонги-кафе тревисо(така пише на нея)Много съм доволна,имам я от 3 години.Прави супер каймак и си стои докато си пиеш кафето.Случва се да го изпиеш и от каймака да остане на дъното на чашата. Peace
Виж целия пост
# 8
Ние  използваме вкъщи от 1,5 год. кафeмашина Saeco.Много сме доволни. Така че аз ти препоръчвам тази марка с две ръце.
Виж целия пост
# 9
Може би всеки своята ще ти препоръча-аз само ще кажа че за Делонги съм чувала добри отзиви PeaceУспех в избора!
Виж целия пост
# 10
И аз препоръчвам Делонги.
От 3 години имам тази и нямам никакви оплаквания. Peace
Виж целия пост
# 11
ДЕЛОНГИ Бар-14 Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 12
За да е траен каймака, затопляйте предварително чашите и ръкохватката. Така и с най-лошата кафемашинка, ще се получи хубав каймак и кафе.  Peace
Иначе по темата нямам мнение. До сега съм работила само с професионални кафемашини. Лична живот и здраве по нататък. Blush
Виж целия пост
# 13
Моята е Делонги,само че без крема диск,доволна съм,прави хубаво еспресо.За АЕГ също съм чувала,че били добри но лични впечатления нямам.
Виж целия пост
# 14
Не съм сигурна дали има крема диск нашата,обаче е перфектна.Загрява за 3 минутки и прави кафе със страхотен каймак...вярно зависи и от кафето  Wink.BRIEL CHAMONIX е като марка
и май беше около 170 лв.Имаме я от 4 -5 години и не е казала "гък "
миличката. Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия