Помощ! Възможгно ли е...?

  • 865
  • 9
 Outta Joint
...от капки за нос за изсушаване (Sol.Collagoli 2 %) да повръща в растояние на 1 час повърна два пъти, а капките му ги сложих преди 2 часа newsm78
Виж целия пост
# 1
Не мисля. По-вероятно да е някакъв вирус.
Виж целия пост
# 2
И аз не мисля че е от капките.Единия вариант е да е вирус,както казва Рени или ако има много сополи,които се стичат в гърлото и се задавя с тях и затова  повръща.
Виж целия пост
# 3
И аз не мисля че е от капките.Единия вариант е да е вирус,както казва Рени или ако има много сополи,които се стичат в гърлото и се задавя с тях и затова  повръща.


... няма течащи - успявам да ги извадя единствено с помпичка (течни). А за вирус знам ли днес ходихме до личната - и ако е хванал нещо - явно е от там Sick
Виж целия пост
# 4
тОва е проблема че сополите не изтичат през носа а в гърлото и детето се дави от тях.
Забеляза ли преди да повърне дали кашляше?
Виж целия пост
# 5
тОва е проблема че сополите не изтичат през носа а в гърлото и детето се дави от тях.
Забеляза ли преди да повърне дали кашляше?

... направи ми впечетление, че и при двата пъти се разплаква преди това и ме кара да го гушна, първия път се задави и повърна, но втория път не е кашлял и не се е задавял. Той кашля от 1-2 седмици, сега ли точно да се случи, след като почти не кашля... newsm78
Виж целия пост
# 6
Значи може би е някакво вирусче,защото преди да повърне явно почва да го боли коремчето и да му се гади.Доста неприятно,но ако продължава трябва да се консултираш с лекар.
Виж целия пост
# 7
Точно преди празниците четох във вестниците, че в момента има такъв вирус - с кашлица и с повръщане. Дано да му мине по-бързо на детенцето!
Виж целия пост
# 8
 HugБлагодаря на всички Ви... след като преспа 2 часа, да не чуе дявала, нищо му няма Stop, а аз продължавам да си мисля, че е от капките - дори сега преди сън не посмях да му ги сложа. Надявам се да не се повтаря вече Praynig
Виж целия пост
# 9
Ами възможно е...и моето Кате ми е повръщала след като и ги слагам...говоря точно за Коларгола....,но пък са единствените според мен капки с някакъв добър ефект и без странични действия...та си ги продължаваме.Аз си обяснявам повръщането със вкуса им и изсушаващото действие,което сигурно дразни лигавицата.....нещо такова.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия