Ванкувър, Канада - виждали ли сте?

  • 543
  • 3
Казаха ми 4е по баровете имало машини като за кафе , но за наливен алкохол - за шотове - идеята е вместо да се редиш на бара, хоп монетата в машината и шотовете са готови - виждали ли сте такова нещо или ме мотаят??
Виж целия пост
# 1
Не съм виждала!
Но е напълно възможно.
Тук в много магазини може да се обслужваш сам,  на летището също може да се чекираш сам.
Трудът не е евтин и затова гледат да спестят.
Виж целия пост
# 2
Ха, имам снимки от баровете, дето обикаляхме във Ванкувър и не мога и не мога да се сетя дали е така...Смътно си спомням, че имаше нещо подобно, но не мога да кажа с точност и не искам да те заблуждавам, не съм запомнила - явно не ме е впечатлило толкова, а и беше преди 4 години. По ме впечатли кучешкия студ и колко хубаво топлеха онези уреди, дето се слагат в откритите заведения и това, че през февруари сме седяли на терасата на заведение и не ми е било студено?!?!?!...Ванкувър е разкошен град, между другото!
Виж целия пост
# 3
Значи нищо конкретно.....  влязла ми  е една идея в главата, но явно е супер ново това , защото и в нета не мога да открия нищо по въпроса. Амии, ако все пак някой види нещо такова , мотаейки се из нощните заведения, да свирка, моляя....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия