за едни кадри...

  • 584
  • 9
казаха сега по новините ,че в интернет имало разпространени кадри от обесването на Садам Хюсеин,някои попадал ли е на тях?
Виж целия пост
# 1
Че те в самите новини даваха, какво са се заобяснявали сега.
Виж целия пост
# 2
явно са били други кадри,не само как му сложиха въжето
Виж целия пост
# 3
 Sick защо ти е да гледаш това нещо?
Виж целия пост
# 4
Добре де, какъв интерес има да се види човек как умира. Да кадрите ги има, отиди в Youtube, и ще ги намериш. Не само там.
Виж целия пост
# 5
не съм аз с интереса Mr. Greenаз само питам ,тегля ,но не гледам-спорят тук дали наистина са го обесили или е инсценировка...Къде точно да отида-даите ми  линк...
Виж целия пост
# 6
не ме интересуват подобни кадри
не искам да гледам как умира човек, бил той и саддам хюсеин.
но, днес арестуваха човека, който е направил филмчето с телефона си.
Виж целия пост
# 7
Ами още същият ден по торентите се появи видео файл с обесването. Не съм го сваляла и гледала. Затова пък ми стана смешно, защото пишеше, че е DVDRip. Shocked
Виж целия пост
# 8
ето това филм4е гледахме ние  по арабските сайтове за обмен,имам го на компа. проблемът за да се замисли някой, е да се проследи до отварянето и след това да се слезе  под  бесилката за да се снеме тялото! затова има  и съмнения!записът е наистина малко тъмен!
Виж целия пост
# 9
да намерих го-това което дават по тв-поне им доказах 4е не  е по-разли4но,за мен лично не е правилно,в смисъл има Господ той да го съди като е направил нещо ,но това си е мое лично мнение
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия