Дайте идея за шоколад???

  • 4 174
  • 6
Мами имам много шоколад. Дайте някоя рецепта да направя нещо. Да го разтопя и нещо да забъркам, ама нещо немога да го измисля newsm78 Така, 4е 4акам да помагате Hug
Виж целия пост
# 1
колко много  Wink?
мога да ти помогна при папането Grinning

това беше на шега Blush....не се стьрпях, като видях думата "шоколад" Blush
Виж целия пост
# 2
От мен това... снимките са линкове:


Шоколадови пастички   


Виенска торта 


Торта Трюфел



Шоколадов мус   


Шоколадов чийзкейк 



Пирог с круши и шоколад в чаши
Виж целия пост
# 3
Cookies 
1 ч. ч. захар, 1/2 ч.ч кафява захар (няма проблем да  я замениш с бяла, ако нямаш), 1 ч.ч. разтопено на стайна температура масло или маргарин, 2 яйца, 1 ванилия, 2 1/4 брашно, 1/2 ч.л сол, 1 ч. л. сода, 340 г шоколад нарязан на ситни парченца (не рендосан, а нарязан с нож),
Всичко се обърква до много меко тесто, от което с лъжица се слага в тава (аз слагам отдолу хартия за печене) и се пече на загрята средна фурна до порозовяване около 5-10 минути.

Това е любимата ми рецепта за сладки, защото стават много бързо (без да се налага да се точи тесто), а са винаги с отличен резултат. Аз обикновено слагам само два шоколада за горната доза, защото 340 г ми идва твърде много (а и твърде скъпо).
Виж целия пост
# 4
Е.. мами много ви благодаря  Hug
amei Заповядай ще ти остъпя едната кутийка   love001

Май ще направя рецептата на  fapua   4е най лесни4ко ми се вижда  newsm62
 fapua   А на колко градуса пе4еш?
Виж целия пост
# 5
Шоколадови кокоски-рецептата я има в готварската книга на подфорума.Много са вкусни Peace
Виж целия пост
# 6
Май ще направя рецептата на  fapua   4е най лесни4ко ми се вижда  newsm62
 fapua   А на колко градуса пе4еш?

150-200 градуса. Първата тава се изпича най-бавно, но като се загрее фурната се жарват доста бързо, така че трябва да се внимава да се извадят на време (при порозовяване и докато са още леко меки, като изстинат тогава се втвърдяват и стават хрупкави).
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия