как избиха първите зъбчета?

  • 1 552
  • 38
Предстои ни изкарването на зъбки. В тази връзка:Любопитно ми е каква част от дечицата изкарват първите зъбчита проблемно. Как беше при вашите деца?
Виж целия пост
# 1
нашите - без никакви проблеми.
Виж целия пост
# 2
Втора опция.
Виж целия пост
# 3
Първите два-без проблем! Сега не знам как да очаквам другите...
Виж целия пост
# 4
без ядове, даже ни беше избил кътник без да разберем. сега ни никнът горните 2 кучешки
Виж целия пост
# 5
Първият зъб на сина ми изби без да разбера.
Виж целия пост
# 6
На Деси първите две зъбчета й избиха към 9-я месец без проблем, но вместо долните се появиха първо горните зъбчета. Сега обаче я мъчат кътниците... Sad
Виж целия пост
# 7
Имеше си мрънкане и лигавене, но сравнително лесно  Peace
Виж целия пост
# 8
Избиха съвсем лесно, някои даже не разбрах, че са се показали вече. Дано е така и с кътниците.
Виж целия пост
# 9
В началото разбирах ченикнат зъби само по  това че си лапаше много ръчичката и се лигавеше. След това при никненето се получаваше няколко дни разтройство и вечер много плачеше.
Виж целия пост
# 10
За първото зъбче на малката ми дъщеричка разбрах, когато застърга на лъжичката, по време на хранене Wink
Виж целия пост
# 11
Имаше висока температура,сополи и леко разстройство.Обаче не мога да твърдя на 100%,че беше само заради зъбоникненето,защото беше и настинал.Следващите зъбки пробиха без проблем.
Виж целия пост
# 12
С мноооооо лиги,мазане постоянно с Калгел и болки отвреме-навреме
Виж целия пост
# 13
ами до сега всички са съпроводени с по 3-4 дни и нощи рев....
Виж целия пост
# 14
На нас първите зъбчета излязоха на 3 месеца и 1 седмица, не разбрахме изобщо , докато не ги видях. Бяха 2 на веднъж, долните резци. След месец се появиха и горните 2 резци, там видяхме малко зор, започна нон стоп будене посред нощ, желание за непрекъснато сукане, ужас, а и видимо излизаха по-бавно, венецът като че ли беше малко разранен. Щом пробиха неспокойствието премина. След каратка пауза ситуацията се повтори и в рамките на месец ни се показаха още един долен и 2 горни зъба, така че в момента сме със 7 общо. Долните като че ли излизат лесно, но горните са ни мъка, не спи  през нощта, виси на цицата, през деня е спокоен, но губи апетит, поне аз го одавам на това. Обикновено зъбите ни излизат за по 10 дни, после следва кратка почивка и пак криза. Сега пак не спим и ревем през нощта, всеки ден пребърквам по устата, да видя ще имаме ли някоя изненада.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия