Какво да приготвя с ролца от раци?

  • 62 523
  • 25
Какво да приготвя с ролца от раци?
Виж целия пост
# 1
Аз ги слагам в кипнала вода за 2-3 (минути иначе ще се разпаднат) и ги заливам със сос от майонеза кисело мляко и чесън.

Също така ги панирам,много вкусни стават.

Можеш да ги прибавиш към различни салати!
Виж целия пост
# 2
Аз обожавам една салата с ролца от раци. Тя сигурно си има рецепта, но аз си я правя по мой вкус.
1. Режа ролцата на кръгчета
2. Смесвам ги в купа с 1 консерва сладка царевица
3. Слагам кисели краставички, нарязани на дребно
4. Разбърквам майонезено-млечен сос (слагам предимно к.мляко, за да не става много мазно..)

И така, който иска може да сложи и печена чушка....

Иначе съм правила и коктейлни хапки от ролцата+кашкавалче+хлебче+маслинка и така....

Аз по принцип съм единствената която яде ролца от раци, дори ей така сурови, ама ме наплашиха че били пълни с боклуци и консерванти и сега ги избягвам....
Виж целия пост
# 3
Аз правя много хубава салата:
-ролца от раци
-риба тон консерва
-сладка царевица
-майонеза
ммммм..............
Виж целия пост
# 4
Аз правя пица с ролца от раци и лук. Също така салата с ролца, майонеза, лимон, кисело мляко.
Виж целия пост
# 5
Сега за Васильов ден правих следната салата . 2 пакетчета ролца от раци нарязани наситно, 1 консерва сладка царевица, грах, шунка нарязана наситно, 1 гл. лук също наситно. Подправих с черен пипер и залях със сос от майонеза и кисело мляко. Обрах овациите на гостите. Blush
Виж целия пост
# 6
Салата с картофи и ролца от раци



Салата с ролца от раци и портокал



Салата с ролца от раци



Салата със зеле, царевица и ролца от раци

Виж целия пост
# 7
Аз правих две неща с ролца от раци или рулца не ми е ясно много как се пише...
Едното е пълнени гъби, но за съжаление рецептата е в къщи и не мога да ти напиша точно...станаха супер..
Другото е следната салата - варена царевица, кисели краставички, варени яйца и самите рулца се смесват в купа. Залива се със сос от майонеза, горчица и кисело мляко..Поръсва се с много копър..На мен страшно ми хареса..
Успех с готвенето..
Виж целия пост
# 8
Искам и аз да ви предложа една рецепта за салата от рачешки рулца: Нарязано на ситно зеле, прясна краставица, половин консерва царевица и разбира се рачешки рулца, които предварително съм нарязала на кръгчета и съм заляла със сока на един лимон. Цялата салата също се залива с дресинг от лимонов сок(може прясно изцеден, става и с разредено лимонтозу) и олио(зехтин), може да се подправи и с копър.
Виж целия пост
# 9
Можеш да ги позапържиш. Става бързо, а са и вкусни.
Виж целия пост
# 10
Аз правя следната салата
-рулца от раци
-ябълка
-лук
-яйца
Всичко нарязано на много ситно и объркано с майонеза и сметана.
 Grinning
Виж целия пост
# 11
аз правя следната салата:
запържвам мноооооого леко рулцата с малко чесън и пикантина, прибавям кискраставички и копър и си изяждам пръстите  chef
Виж целия пост
# 12
аз правя следната салата:
запържвам мноооооого леко рулцата с малко чесън и пикантина, прибавям кискраставички и копър и си изяждам пръстите  chef
Това звучи много идейно!  smile3501 Обезателно ще го пробвам!
Виж целия пост
# 13
И аз ги запържвам съвсем леко и си ги ядем така, също е вкусно...
Виж целия пост
# 14
Аз правя една салата, която мъжът ми обожава и досега който я е ял, оастава супер доволен Simple Smile
Ролца от раци,  1 буркан кисели краставички - всичко това нарязано ситно. Сварявам спираловидни макарони. Разбъркват се продуктите и накрая се прибавя 1 майонеза. сол и черен пипер на вкус. Може да се развихрите и да прибавите нарязани маслини или царевица, или и двете Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия