Качествен маникюр с гел - къде?Спешно!!!

  • 749
  • 1
Сложих си гел преди две седмици при моята си маникюристка. Стана страхотно - по-хубави нокти никога не съм имала. Лакът ми седя над десет дни. Да, ама преди два дни гелът ми се излющи Shocked Това, струва ми се, не би трябвало да се случва Crossing Arms Всъщност, той се напука още в самото начало в основата на нокътя, но с пазене успях да го откарам две седмици. Вече обаче положението е отчайващо - понеже ми закачаше, се наложи да отчупя отлепеното и сега съм с гел наполовина Twisted Evil Позамазала съм го отгоре с лак, но честно казно приличам на идиот в ръцете Twisted EvilА маникюристката ми е в отпуск до осми...Не мога да карам в този вид до осми ShockedПък и май не искам тя повече да ми спага гел Crossing Arms
Дайте координати на работещи днес салони, изпробвани, да започвам да звъня, дано ме вземат някъде Tired
Живея в района на Красно село, така че моля само координати на салони в южните квартали или центъра.
Хелп ми Sad
Виж целия пост
# 1
здравей, не знам защо така бързо ти се е развалил гела, аз като си сложих бях 1 месец с него без проблеми и ако не ми бяха израстнали ноктите нямаше да мръдне. Салона се казва Ники Бранков, тел. е 9802767, намира се на Неофит Рилски, малко преди ъгъла с Визаж....оххх как го обясних.Дано да съм полезна
 Wink
П.С най-добрия гел е на EzFlow, обърни внимание при твоята маникюристка
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия